SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Agnieszka nadal kocha Tomka? Karol dostanie od niej kosza

M jak miłość. Agnieszka nadal kocha Tomka? Karol dostanie od niej kosza

15.11.2016, godz. 21:30
M jak miłość odcinek 1248 Karol (Tomasz Nosiński) Agnieszka (Magdalena Walach) Helenka (Ola Trojanowska)
M jak miłość odcinek 1248 Karol (Tomasz Nosiński) Agnieszka (Magdalena Walach) Helenka (Ola Trojanowska) foto: MTL Maxfilm/TVP

Agnieszka (Magdalena Walach) nie jest gotowa na nowy związek. Właśnie dlatego w 1255 odcinku "M jak miłość" da Karolowi (Tomasz Nosiński) kosza! Lekarz umówi się na spotkanie z Tomkiem (Andrzej Młynarczyk) i podniesiony na duchu wyzna prokuratorce miłość. Niestety nic z tego nie będzie. Czy to znaczy, że w "M jak miłość" Olszewska nadal kocha Chodakowskiego?

"M jak miłość" odcinek 1255 - poniedziałek, 21.11.2016, o godz. 20.40 w TVP2

W "M jak miłość" Karol będzie próbował poderwać Agnieszkę, ale zanim wyzna jej miłość spotka się z Tomkiem, by upewnić się, że ich romans dobiegł końca.

Zobacz: M jak miłość. Joasia i Jacek wezmą ślub?!

W 1255 odcinku "M jak miłość" Tomek będzie zaskoczony pytaniem pediatry i od razu go uspokoi - Nasza znajomość to już zamknięty rozdział - powie Chodakowski i poleci lekarzowi, by przejął inicjatywę w kontaktach z Olszewską.

Karol za radą policjanta postanowi wziąć sprawy w swoje ręce i jeszcze tego samego dnia odwiedzi Agnieszkę w jej mieszkaniu. - Coś się stało? Wydajesz się zdenerwowany - zauważy Olszewska.
-Stało się już jakiś czas temu. Zakochałem się w tobie.
-Nie jestem gotowa na nowy związek, przepraszam - powie szczerze Agnieszka.

Przeczytaj: M jak miłość. Marek Mostowiak umiera. Na co choruje Marek?

W 1255 odcinku "M jak miłość" załamany Karol odpuści, a Agnieszka zda sobie sprawę, że nadal czuje coś do Tomka. Czy Olszewska wyleczy się kiedyś z toksycznej miłości do policjanta, który za dwa miesiące ma poślubić Joannę (Barbara Kurdej-Szatan)?

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: MTL Maxfilm
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: