SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Natalka wyprowadzi się od Mostowiaków do Franka. Marek oburzony, że bez ślubu!

M jak miłość. Natalka wyprowadzi się od Mostowiaków do Franka. Marek oburzony, że bez ślubu!

04.10.2016, godz. 09:49
M jak miłość odc. 1233. Ewa (Dominika Kluźniak), Marek (Kacper Kuszewski), Natalka (Marcjanna Lelek)
M jak miłość odc. 1233. Ewa (Dominika Kluźniak), Marek (Kacper Kuszewski), Natalka (Marcjanna Lelek) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Przeprowadzka Natalki (Marcjanna Lelek) z "M jak miłość" z rodzinnego domu Mostowiaków do leśniczówki Franka (Piotr Nerlewski) spotka się z ostrą krytyką Marka (Kacper Kuszewski). W 1249 odcinku "M jak miłość" ojciec Natalii będzie oburzony, że jego córka zamieszka z Frankiem, ale bez ślubu. Mostowiak, który sam często nie świecił przykładem moralności, skrytykuje Natalkę. Otwarcie okaże córce swoje niezadowolenie, że wypowadza się z domu, a nie myśli nawet o zaręczynach i ślubie z leśniczym.

"M jak miłość" odcinek 1249 - wtorek, 25.10.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Natalka i Franek z "M jak miłość" zamieszkają razem i właśnie z tego powodu w rodzinie Mostowiaków wybuchnie niezła afera! Powód? Nie wszyscy udzielą młodym swojego błogosławieństwa i poprą ich plany, by być żyć razem na tak zwaną "kocią łapę".

Patrz: M jak miłość. Magda i Andrzej Budzyński będą mieli romans?

W 1249 odcinku "M jak miłość" najbardziej z przeprowadzki Natalii do Franka ucieszą się Barbara (Teresa Lipowska) i Lucjan (Witold Pyrkosz), którzy kibicują związkowi wnuczki i młodego leśniczego z Grabiny. Ich entuzjamu nie podzieli Marek. Dlaczego? Bo nie spodoba mu się to, że 20-letnia córka razem z małą Hanią (Maja Marczak) wprowadza się do swojego chłopaka, choć nie są nawet zaręczeni i nie ma mowy o ślubie.

Ponieważ jednak Natalia jest już dorosłą kobietą i do tego matką, to Marek w żaden sposób nie będzie mógł wpłynąć na jej decyzję. Pozostanie mu tylko zaakceptować wybór córki. Jak czytamy w dwutygodniku "Świat Seriali" oburzy się jednak, że Natalka - panna z dzieckiem - chce mieszkać ze swoim partnerem. Podczas poważnej rozmowy z córką zapyta ją wprost jak to sobie dalej wyobraża. - Tak bez ślubu? - zapyta wprost Mostowiak.

Przeczytaj: M jak miłość. Joasia wróci do Tomka. Nie zdradzi go z Jackiem

W obronie Natalii stanie jednak Barbara, która zauważy, że Marek nie ma prawa mieszać się w sprawy córki. A ona i Lucjan udzielają młodym swojego błogosławieństwa. Seniorka rodu zapewni wnuczkę, że ma jej pełne poparcie i zawsze będzie jej bronić przed Markiem.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: MTL Maxfilm
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: