SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Karol kontra Tomek. Nowy chłopak Agnieszki przyłapie ją z Chodakowskim

M jak miłość. Karol kontra Tomek. Nowy chłopak Agnieszki przyłapie ją z Chodakowskim

10.10.2016, godz. 21:12
M jak miłość odc. 1245. Agnieszka (Magdalena Walach), Tomek (Andrzej Młynarczyk), Karol (Tomasz Nosiński)
M jak miłość odc. 1245. Agnieszka (Magdalena Walach), Tomek (Andrzej Młynarczyk), Karol (Tomasz Nosiński) foto: MTL Maxfilm/m-jak-milosc.pl/ vod.tvp.pl

O serce Agnieszki Olszewskiej (Magdalena Walach) z "M jak miłość" walczy pediatra Karol, lekarz jej córki Helenki (Ola Trojanowska), ale dla niej wciąż najważniejszy jest Tomek Chodakowski (Andrzej Młynarczyk). W 1245 odcinku "M jak miłość" Karol (Tomasz Nosiński) będzie świadkiem jak Agnieszka i Tomek czule się obejmują. Choroba Helenki zbliżyła ich do siebie, więc ma powody do obaw. Z kolei Tomek poczuje, że Karol może zastąpić go u boku Agnieszki i ich córki.

"M jak miłość" odcinek 1245 - wtorek, 11.10.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Na brak męskiego towarzystwa i troski Agnieszka z "M jak miłość" nie może narzekać. Od chwili gdy Helenka trafiła do szpitala, bo badania wykazały, że jest ciężko chora na płuca, przy Olszewskiej stale są dwaj mężczyźni. Tomek - największa miłość jej życia i ojciec Helenki, a także Karol - pediatra, z którym od niedawna Agnieszka się spotyka.

Patrz: M jak miłość. Agnieszka, Tomek, Helenka i Wojtuś będą szczęśliwą rodziną po wyjeździe Joasi

W 1245 odcinku "M jak miłość" przemęczona, zestresowana Agnieszka będzie wymagała jeszcze większej uwagi swoich opiekunków. Stan Helenki poprawi się na tyle, że dziewczynka będzie mogła lada dzień wyść ze szpitala. Za to Agnieszka zacznie się skarżyć na złe samopoczucie. Nic dziwnego, bo kilka ostatnich dnich i nocy spędziła przecież przy szpitalnym łóżku córeczki.

Właśnie ze względu na nią Karol zaproponuje, by zaraz po wypisaniu Helenki wyjechali wszyscy razem we troje do jego domku na wsi. Tomek, który będzie świadkiem jak lekarz troszczy się o Agnieszkę i Helenkę zda sobie sprawę, że powoli Olszewska zapomina o tym, co było między nimi. Chodakowski nie będzie jednak widział w Karolu rywala, bo przecież jego związek z Agnieszka jest już dawno skończony.

Przeczytaj: M jak miłość.Agnieszka doniesie Tomkowi, że Joasia jest z Jackiem

Co innego nowy chłopak Olszewskiej. W 1245 odcinku "M jak miłość" Karol zauważy z jaką czułością Agnieszka patrzy na swojego dawnego kochanka, jak Tomek o nią dba i ją obejmuje na szpitalnym korytarzu. Lekarz zrozumie, że będzie musiał jeszcze bardziej się postarać, by zająć miejsce Tomka w sercu Agnieszki.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: MTL Maxfilm
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: