SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Marysia prześladowana przez wrogów Bilskiego

M jak miłość. Marysia prześladowana przez wrogów Bilskiego

26.09.2016, godz. 20:11
M jak miłość odcinek 1225. Marysia (Małgorzata Pieńkowska), Artur Rogowski (Robert Moskwa)
M jak miłość odcinek 1225. Marysia (Małgorzata Pieńkowska), Artur Rogowski (Robert Moskwa) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Marysia (Małgorzata Pieńkowska) w śmiertelnych tarapatach. Ludzie, którzy wcześniej usiłowali dorwać Bilskiego (Zbigniew Stryj) teraz ją nachodzą! W 1242 odcinku "M jak miłość" Rogowska nie będzie mogła spokojnie spać, bo bandyci będą ją prześladować. Chodzi im o pamięć przenośną z tajnymi danymi, które były w posiadaniu Roberta. Maria zniszczy pendrive i zerwie z Robertem, żeby całkowicie odciąć się od jego spraw. Co wydarzy się w nowych odcinkach "M jak miłość"?

"M jak miłość" odcinek 1242 - poniedziałek, 3.10.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Ludzie, którzy wpadli na trop Bilskiego po tym jak do sklepów trafiła książka Marysi teraz będą ją dręczyć! To właśnie Rogowska zdradziła kochanka z dokładnością opisując jego znaki szczególne. Robert trafił do więzienia, a teraz to jej grozi niebezpieczeństwo.

Przeczytaj: M jak miłość. Bilski zacznie grozić Marysi

W 1242 odcinku "M jak miłość" Artur zorientuje się, że jego była żona sięga po leki nasenne. Lekarz od razu zareaguje ostrzegając ukochaną przed konsekwencjami łykania takich środków. Nie wie jednak, że Marysia nie może spać ze strachu o własne życie.

W "M jak miłość" Marysię nachodzi wróg Bilskiego i żąda przenośnego dysku ze ściśle tajnymi plikami. Mężczyzna będzie nękać Rogowską telefonami doprowadzając ją do szaleństwa. Ostatecznie mama małej Basi (Maja Wudkiewicz) poinformuje "kolegę" Roberta, że zniszczyła urządzenie.

Zobacz: M jak miłość. Marysia rzuci Bilskiego i zamieszka z Arturem

Jeszcze tego samego dnia w 1242 odcinku "M jak miłość" Marysia odwiedzi Roberta w więzieniu i zakończy ich związek. Czy to rozstanie będzie oznaczać koniec jej problemów? Niestety nie...

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: MTL Maxfilm
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: