SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Marysia faszeruje się lekami na uspokojenie

M jak miłość. Marysia faszeruje się lekami na uspokojenie

28.09.2016, godz. 08:05
M jak miłość odc. 1242 Marysia (Małgorzata Pieńkowska) Artur (Robert Moskwa)
M jak miłość odc. 1242 Marysia (Małgorzata Pieńkowska) Artur (Robert Moskwa) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Marysia Rogowska (Małgorzata Pieńkowska) z "M jak miłość" ostatnio przeszła przez prawdziwe piekło. Aresztowanie Roberta Bilskiego (Zbigniew Stryj), nalot policji na mieszkanie Marii, spotkanie z kochankiem w więzieniu. To wszystko źle się odbija na jej psychice. W 1242 odcinku "M jak miłość" Marysia bierze silne leki na uspokojenie, by zapomnieć o tych trudnych przeżyciach. Załamana psychicznie jest o krok od depresji i uzależnienia. Na szczęście Artur Rogowski (Robert Moskwa) nie zostawia byłej żony w potrzebie.

"M jak miłość" odcinek 1242 - poniedziałek, 3.10.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Tak wrażliwa osoba jak Marysia z "M jak miłość" źle znosi wszelkie życiowe dramaty, które zsyła na nią los. Co prawda stara się być silna, ale po tym jak kilka lat temu zachorowała na depresję, czasami nie jest w stanie zapanować nad swoimi nerwami.

Patrz: M jak miłość. Marta wyjedzie do Kolumbii. Dominika Ostałowska zniknie z M jak miłość?

A ponieważ ostatnio Marii nie brakowało stresu i emocjonującycjh przeżyć, to w 1242 odcinku "M jak miłość" pojawia się ryzyko, że znów zachoruje na depresję. Roztrzęsiona i załamana Rogowska coraz częściej sięga po silne leki na uspokojenie, by szybciej dojść do siebie. I choć jest pielęgniarką zupełnie ignoruje fakt, że mogła się od nich uzależnić.

Niepokojące zachowanie Marysi, która bardzo dużo śpi i ma kłopoty z tym, żeby rano się obudzić jako pierwsza zauważa mała Basia (Maja Wudkiewicz). W 1242 odcinku "M jak miłość" córka Rogowskich zawiadamia o tym Artura, który od razu domyśla się, że jego ukochana faszeruje się jakimiś lekami. Artur postanawia wkroczyć do akcji i nie dopuścić do tego, by Marysia znów zachorowała na depresję.

Przeczytaj: M jak miłość. Natalka przyłapie Franka na zdradzie!

Mimo, że Maria ostatnio traktowała byłego męża dość chłodno i wiele razy prosiła go, by nie wtrącał się do jej życia, to jednak Rogowski nie zamierza zostawić jej samej z uzależnieniem od leków. Jak podaje "Świat Seriali" w 1242 odcinku "M jak miłość" niemal siłą odbiera Marii wszystkie tabletki na sen, w zamian zostawiając tylko ziółka i mleko.

Na tym jednak na koniec, bo Rogowski kolejny raz próbuje zbliżyć się do ukochanej. Po wspólnym rodzinnym obiedzie, podczas którego Marysia serwuje zupełnie niejadalną zupę, całuje byłą żoną. A Rogowska wcale się nie opiera. Basia, która jest świadkiem czułości rodziców, szaleje ze szczęścia.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: MTL Maxfilm
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: