SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Ślub Franka i Natalki już niedługo. Mostowiakowie czekają na zaręczyny

M jak miłość. Ślub Franka i Natalki już niedługo. Mostowiakowie czekają na zaręczyny

27.09.2016, godz. 20:19
M jak miłość. Hania (Maja Marczak), Natalka (Marcjanna Lelek), Franek (Piotr Nerlewski)
M jak miłość. Hania (Maja Marczak), Natalka (Marcjanna Lelek), Franek (Piotr Nerlewski) foto: MTL Maxfilm/m-jak-milosc.pl/ vod.tvp.pl

Ślub Natalki (Marcjanna Lelek) i Franka (Piotr Nerlewski) coraz bliżej! Już w 1241 odcinku "M jak miłość" Barbara (Teresa Lipowska) przeczuwa, że jej wnuczka wkrótce wyjdzie za mąż. Czy marzenie Mostowiaków w końcu się spełni i seniorzy zatańczą na weselu wnuczki? Lucjan (Witold Pyrkosz) już jakiś czas temu w "M jak miłość" namawiał leśnika, by oświadczył się Natalce.

"M jak miłość" odcinek 1241 - wtorek, 27.09.2016, o godz. 20.40 w TVP2

W "M jak miłość" Natalka i Franek wezmą ślub? Zakochani czują się świetnie w swoim towarzystwie. Leśniczy pokochał małą Hanię (Maja Marczak) jak własną córkę, a w dodatku zyskał sympatię całej rodziny Mostowiaków. Być może już niedługo cała Grabina będzie bawiła się na ich weselu.

Patrz: M jak miłość. Franek zaskoczy Natalkę wyjątkowym prezentem dla Hani

Lucjan już jakiś czas temu naciskał Zarzyckiego i sugerował, że powinien się oświadczyć Natalce - Za moich czasów to ja miałem tylko dwie możliwości, albo poprosić o rękę młodą panią, albo powiedzieć do widzenia. Zastanawiam się jakie masz plany wobec mojej wnuczki... - mówił senior rodu Mostowiaków jakiś czas temu. Czy teraz jego marzenie się spełni?

W 1241 odcinku "M jak miłość" Natalka wraca z Anglii, a Barbara szykuje rodzinny obiad. Babcia zakochanej we Franku dziewczyny podejrzewa, że wielki dzień jest coraz bliżej.

- To się Ewa ucieszy jak przyjedzie. Ona też pewnie bardzo stęskniła się. Niech się nacieszy dziewczynami, póki jeszcze są z nami.
- Już powinniśmy zbierać zakłady, kiedy Franek oświadczy się Natalce? - zapyta Kucjan pół żartem, pół serio.
- Już niedługo. A wtedy nasza wnuczka wyfrunie z domu. Będzie smutno, ale co robić. Taka jest kolej rzeczy - powie z przekonaniem Barbara.

Przeczytaj: M jak miłość. Natalka zamieszka u Franka u leśniczówce

- Szczerze powiem, że byłabym zadowolona, gdyby ta sympatia Franki do Natalki zakończyła się tym, czym Lucjana do mnie. Ja bym pierwsza pobłogosławiła temu związkowi - powiedziała jakiś czas temu Teresa Lipowska, czyli Barbara Mostowiak w ''Kulisach serialu M jak miłość''.

Mamy nadzieję, że Franek w końcu zbierze się na odwagę. Na dobre zapomni o Justynie (Olga Kalicka) i poprosi ukochaną Natalkę o rękę!

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: MTL Maxfilm
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: