SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Magda zagrozi mężowi rozwodem! Olek będzie musiał wybrać - rodzina albo wyjazd za granicę

M jak miłość. Magda zagrozi mężowi rozwodem! Olek będzie musiał wybrać - rodzina albo wyjazd za granicę

12.09.2016, godz. 07:41
M jak miłość odcinek 1240. Magda (Anna Mucha), Olek (Maurycy Popiel)
M jak miłość odcinek 1240. Magda (Anna Mucha), Olek (Maurycy Popiel) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Koniec małżeństwa Chodakowskich? W 1240 odcinku "M jak miłość" Olek (Maurycy Popiel) będzie chciał wyjechać do pracy za granicę, ale Magda (Anna Mucha) zagrozi mu rozwodem! Lekarz ma szansę zdobyć praktyki w cenionej klinice, ale jego żona twierdzi, że równie dobrze mógłby ją rzucić i już nigdy nie wracać. Co wybierze Olek? Czy Chodakowski będzie walczyć o rodzinę? A może ucieknie, bo przecież nienawidzi swojego nowego życia z adoptowanym synem Maćkiem (Franciszek Przanowski)?

"M jak miłość" odcinek 1240 - poniedziałek, 26.09.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Małżeństwo Madzi i Olka wisi na włosku. Wydawali się szalenie w sobie zakochani i nierozłączni, ale ten etap już minął. Co będzie dalej z Chodakowskimi?

Przeczytaj: M jak miłość. Choroba Helenki połączy Agnieszkę i Tomka

W 1240 odcinku "M jak miłość" zacznie się od tego, że Olek dostanie propozycję pracy za granicą i zaplanuje sobie kilkumiesięczny wyjazd. Ten pomysł nie spodoba się Madzi, która nie wyobraża sobie rozłąki.

-Jak teraz wyjedziesz, uciekniesz, to raz na zawsze przekreślisz szansę na to, żebyśmy byli prawdziwą rodziną - powie Magda.
-Nie gniewaj się, ale chyba trochę przesadzasz. Dostałem świetną propozycję pracy i chcę wyjechać na kilka miesięcy. Tylko tyle. A ty uważasz...
-Uważam, ze to ucieczka. Od bycia ojcem. I wybacz szczerość, po prostu od bycia facetem odpowiedzialnym za swoją rodzinę! - wykrzyczy Chodakowska.

Zobacz: M jak miłość. Joasia rozkocha w sobie Jacka - KULISY M jak miłość

Co będzie z Magdą i Olkiem? Czy młody lekarz wyjedzie z Polski i zacznie nowe życie z dala od żony i ich adoptowanego syna? Przyjaciółka Zduńskich nie spodziewała się, że niepełna rok po ślubie zostanie sama z Maćkiem (Franciszek Przanowski)...

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Łukasz Zając
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: