SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Joasia i Tomek wyznaczą datę ślubu

M jak miłość. Joasia i Tomek wyznaczą datę ślubu

31.08.2016, godz. 07:37
M jak miłość odc. 1234 Joasia (Barbara Kurdej-Szatan)
M jak miłość odc. 1234 Joasia (Barbara Kurdej-Szatan) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Ślub w "M jak miłość" coraz bliżej! Joasia (Barbara Kurdej-Szatan) i Tomek (Andrzej Młynarczyk) wreszcie podejmą decyzję w kwestii terminu ich ślubu. W 1234 odcinku "M jak miłość" to Chodakowski postanowi zasugerować ukochanej, że powinni się pobrać jak najszybciej. Zaproponuje nawet, by ich ślub odbył się w sierpniu tak, żeby zdążyli z wszystkimi przygotowaniami. Ale zrobi to dopiero gdy upewni się, że Agnieszka (Magdalena Walach) już układa sobie życie bez niego...

"M jak miłość" odcinek 1234 po wakacjach 2016 - poniedziałek, 5.09.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Nikt i nic już nie stoi na przeszkodzie, by Joasia i Tomek z "M jak miłość" wreszcie wzięli ślub. Zakochani wreszcie się pogodzili, a Joanna zaakceptowała fakt, że jej narzeczony ma dziecko z Agnieszką (Magdalena Walach). Zgodziła się nawet na to, by Tomek był ojcem Helenki (Ola Trojanowska) i opiekował się swoją córką tak jak Wojtusiem (Feliks Matecki) i Zosią (Julia Wróblewska). Zastrzegła jednak, że nie życzy sobie, żeby ingerował w życie Agnieszki...

Przeczytaj: M jak miłość po wakacjach 2016. Agnieszka będzie miała nowego kochanka

W 1234 odcinku "M jak miłość" po wakacjach 2016 Tomek zapragnie jak najszybciej zalegalizować swój związek z Joasią, by ukochana została wreszcie jego żoną. Zwłaszcza, że podczas wspólnej kolacji u Agnieszki, na której Olszewska ogłosi byłemu kochankowi  Joannie, że dostała awans w prokuraturze i spotyka się z lekarzem Helenki.

Chodakowski wywnioskuje, że Agnieszka rozpoczęła już nowe życie bez niego i dlatego postanowi wziąć ślub z Joasią. Jeszcze tego samego wieczoru, jak informuje dwutygodnik "Świat Seriali",  wyzna narzeczonej, że nie wyobraża sobie bez niej swej przyszłości. - Powinniśmy w końcu wyznaczyć datę ślubu. Co myślisz o końcu sierpnia? - zapyta Joasię.

Patrz: M jak miłość po wakacjach 2016. Tomek podaruje Joasi niezwykły prezent z okazji ślubu

Jak na ten proponowany termin ślubu zareaguje Joannie? Okaże się, że ona także marzy o tym, by wreszcie zostać żoną Tomka. Zaczęła już nawet szukać idealnej sukni ślubnej. - Sierpień to piękny miesiąc - odpowie Asia. Joanna i po chwili zgodzi się, żeby złożyli małżeńską przysięgę podczas wakacji, czyli za kilka miesięcy.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Adrian Nychnerewicz
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: