SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Artur zostawi Marysię i Basię? Przeprowadzka Rogowskiego do Wrocławia

M jak miłość. Artur zostawi Marysię i Basię? Przeprowadzka Rogowskiego do Wrocławia

27.05.2016, godz. 09:30
M jak miłość odcinek 1213. Artur Rogowski (Robert Moskwa)
M jak miłość odcinek 1213. Artur Rogowski (Robert Moskwa) foto:

Artur (Robert Moskwa) z "M jak miłość" na zawsze zniknie z życia Marysi (Małgorzata Pieńkowska) i da Robertowi Bilskiemu (Zbigniew Stryj) wolną rękę? W 1228 odcinku "M jak miłość" zaniepokojona Basia (Maja Wudkiewicz) usłyszy przypadkiem, że jej tata dostał awans i przeprowadza się do Wrocławia. Dziewczyna od razu powie o wszystkim mamie. Co na to Marysia? Czy Rogowska będzie próbowała zatrzymać byłego męża w Warszawie i wyzna mu w końcu, że wciąż go kocha?

"M jak miłość" odcinek 1228 - poniedziałek, 30.05.2016, o godz. 20.40 w TVP2

W "M jak miłość" Artur i Marysia są już dawno po rozwodzie, a mimo to Rogowski cały czas się łudzi, że ją odzyska. Maria umawia się z Robertem (Zbigniew Stryj), a jemu szalenie przeszkadza obecność jej byłego męża. Czy Artur zniknie im z drogi?

Zobacz: M jak miłość. Szokujący koniec M jak miłość przed wakacjami. Bilski za kratkami! Marysia zamieszka z Arturem

W 1228 odcinku "M jak miłość" Basia odwiedzi ojca i przypadkiem usłyszy jak jego przyjaciel gratuluje mu awansu. Od teraz Rogowski ma kierować oddziałem firmy we Wrocławiu, a to oczywiście wiąże się z przeprowadzką.

Dziewczynka od razu zapyta ojca, czy to znaczy, że wyjedzie z Warszawy. Artur uspokaja córkę i zapewnia, że nigdzie się nie wybiera, a nawet jeśli zaistniałaby taka możliwość Basia wiedziałaby o tym jako pierwsza.

Zobacz: M jak miłość. Joasia i Tomek pogodzą się i znów będą sypiać w jednym łóżku

Słowa ojca nie uspokoją dziewczynki, która jeszcze tego samego dnia poinformuje mamę, że tata planuje przeprowadzkę do innego miasta. Co na to Rogowska? Czy Marysia będzie próbowała zatrzymać Artura w Warszawie?

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: newsrm
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: