SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Marcin oczaruje babcię Moniki

M jak miłość. Marcin oczaruje babcię Moniki

12.05.2016, godz. 19:45
M jak miłość odc. 1226. Monika (Anna Wendzikowska), Marcin (Mikołaj Roznerski), babcia Moniki (Magdalena Zawadzka)
M jak miłość odc. 1226. Monika (Anna Wendzikowska), Marcin (Mikołaj Roznerski), babcia Moniki (Magdalena Zawadzka) foto:

Marcin (Mikołaj Roznerski) z "M jak miłość" wcieli się w rolę narzeczonego Moniki (Anna Wendzikowska) i zrobi wszystko, żeby jej babcia (Magdalena Zawadzka) go polubiła. W 1226 odcinku "M jak miłość" Chodakowski stawi się na spotkaniu ze starszą panią, która już na wstępnie nie będzie darzyła go sympatią. Babcia Moniki wie przecież, że jej partner nie pomaga w wychowaniu Oleńki. Jak rozwinie się sytuacja w "M jak miłość"?

"M jak miłość" odcinek 1226 - poniedziałek, 23.05.2016, o godz. 20.40 w TVP2

W 1226 odcinku "M jak miłość" do Warszawy przyjeżdża babcia Moniki. Ochamnowa postanawia przedstawić jej swojego życiowego partnerka, który w rzeczywistości nie istnieje. We wszystkim pomaga jej Kinga (Katarzyna Cichopek) i prosi Marcina, żeby wyświadczył Monice przysługę.

Przeczytaj: M jak miłość. Marcin pozna dziewczynę, którą uratował przed śmiercią. Naomi zmieni życie Marcina

W 1226 odcinku "M jak miłość" babcia Moniki daje się nabrać, że Marcin jest partnerem jej wnuczki i ojcem Oleńki. Chodakowski sprawia świetnie wrażenie na starszej pani, która zauważa w nim opiekuńczego, odpowiedzialnego mężczyznę. Nie traci jednak czujności i ostrzega, że jeśli jeszcze raz zostawi Monikę, to będzie miał z nią do czynienia. 

Myślisz, że nie wiem, że zostawiłeś Monisię na lodzie? Jestem pewna, że znów to zrobisz. A jeśli tak się stanie, pamiętaj - ja tu wrócę i skopię ci tyłek - grozi babcia Moniki, która na osobności nazywa Marcina "gładkolicym czarusiem".

Patrz: M jak miłość. Olga odkryje, że Piotrek Zduński ma żonę

Marcin nie zdobędzie zaufania babci Moniki, ale wszystko jest na dobrej drodze. - Babcia jest bardzo miła, ale udaje srogą. Marcin ją złamie - powiedział Mikołaj Roznerski w "Kulisach serialu M jak miłość".

Chodakowski powinien jednak być ostrożny. Jeśli za bardzo zaangażuje się w całą mistyfikację, z pewnością padnie celem Moniki, która już teraz wzdycha na jego widok! A przecież Marcin ma teraz Izę, z którą w końcu jest szczęśliwy. Oby Monika i jej babcia nie doprowadziły do kolejnego rozstania Marcina z kuratorką...

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Dzień Dobry TVN/x-news
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: