SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Narzeczona Franka wraca do Grabiny! Justyna będzie rywalką Natalki

M jak miłość. Narzeczona Franka wraca do Grabiny! Justyna będzie rywalką Natalki

11.05.2016, godz. 07:03
M jak miłość odc. 1224. Justyna (Olga Kalicka), Franek (Piotr Nerlewski), Natalka (Marcjanna Lelek)
M jak miłość odc. 1224. Justyna (Olga Kalicka), Franek (Piotr Nerlewski), Natalka (Marcjanna Lelek) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Olga Kalicka nową bohaterką w "M jak miłość". W 1224 odcinku "M jak miłość" w Grabinie pojawi się Justyna (Olga Kalicka) - była narzeczona leśniczeg Franka (Piotr Nerlewski). To właśnie ona złamała Zarzyckiemu serce, porzuciła go przed ołtarzem, a teraz niespodziewanie wróci do jego życia. Okaże się, że Justyna nadal kocha Franka i chce go odzyskać. Natalka (Marcjanna Lelek) będzie miała rywalkę. Czy straci ukochanego?

"M jak miłość" odcinek 1224 - poniedziałek, 16.05.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Natalka i Franek z "M jak miłość" zrobią wszystko, żeby uratować matkę leśnika. Teresa Zarzycka (Jowita Budnik) umiera na toczeń, ale jej syn z ukochaną zrobią wszystko, żeby wyzdrowiała. To jeszcze bardziej zbliży do siebie zakochanych, ale niestety miłosna sielanka nie będzie trwała wiecznie. Wkrótce w "M jak miłość" pojawi się dawna ukochana Franka.

Przeczytaj: M jak miłość. Marcin ojcem dziecka Moniki! Co na to Iza?

Przeszłość Franka Zarzyckiego z "M jak miłość" kryje w sobie jeszcze wiele tajemnic. Natalka niewiele wie o swoim ukochanym. Kiedyś Franek zwierzył jej się, że został porzucony przez narzeczoną przed ołtarzem. Jego niedoszła żona zostawiła go dla jego najlepszego przyjaciela.

Natalia nigdy nie drążyła tego tematu, bo wiedziała jak bardzo jest dla Franka bolesny. Ale w nowych odcinkach "M jak miłość" wiosną 2016 Franek będzie musiał stanąć twarzą w twarz z kobietą, która bardzo go zraniła.

Nieoczekiwanie w 1224 odcinku "M jak miłość" niedoszła żona leśniczego zjawi się w Grabinie i zapuka do drzwi leśniczówki. Jaki będzie cel przyjazdu Justyny? Czy będzie chciała odzyskać Franka, którego zostawiła dla innego?

Zobacz: M jak miłość. Joasia zostawi Tomka i wyjedzie do Grabiny. Nie będzie ślubu Asi i Tomka

Dziewczyna przeprosi ukochanego za swoje zachowanie i ucieczkę w dniu ślubu. Początkowo Franek nie będzie chciał słuchać jej tłumaczeń, ale szybko okaże się, że stare uczucia powróciły. Czy to znaczy, że Natalkę czeka wielkie sercowe rozczarowanie?

Justyna na stałe wróciła w rodzinne strony i wiele wskazuje na to, że będzie chciała odzyskać narzeczonego sprzed lat. Postara się o posadę nauczycielki matematyki w Lipnicy. Tuż po wyjściu z leśniczówki dziewczyna będzie rozmawiać z kimś przez telefon i zwierzy się swojemu rozmówcy, że nadal kocha Franka.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: MTL Maxfilm
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: