SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Natalka w ciąży z Frankiem? Marek Mostowiak przerażony, że znów będzie dziadkiem

M jak miłość. Natalka w ciąży z Frankiem? Marek Mostowiak przerażony, że znów będzie dziadkiem

18.04.2016, godz. 10:30
M jak miłość. Marek (Kacper Kuszewski) Natalka (Marcjanna Lelek), Franek (Piotr Nerlewski)
M jak miłość. Marek (Kacper Kuszewski) Natalka (Marcjanna Lelek), Franek (Piotr Nerlewski) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Kolejna ciąża w "M jak miłość" w rodzinie Mostowiaków! Marek (Kacper Kuszewski) będzie sparaliżowany strachem gdy Natalka (Marcjanna Lelek) zaprosi go na kolację do leśniczówki, by oficjalnie poznał Teresę Zarzycką (Jowita Budnik), matkę Franka (Piotr Nerlewski). W 1223 odcinku "M jak miłość" Mostowiak zacznie podejrzewać, że Natalka jest w ciąży z Frankiem i dlatego tak jest zależy, by obie rodziny się poznały. Czy obawy Marka się potwierdzą i Natalia znów będzie mamą?

"M jak miłość" odcinek 1223 - wtorek, 10.05.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Miłość Natalki i Franka z "M jak miłość" kwitnie z każdym odcinkiem serialu, a Marek aż drży ze strachu czym może skończyć się ten związek. Natalia już raz zaszła przecież w niechcianą ciążę. Co prawda macierzyństwo nauczyło ją odpowiedzialności, a przykre doświadczenia z Darkiem Majem (Marcel Sabat) sprawiły, że stała się bardziej ostrożona, ale to nie uspokoja Mostowiaka.

Przeczytaj: M jak miłość. Olga Kalicka byłą narzeczoną Franka! Justyna odbierze Natalce ukochanego?

Marek ufa córce, ale to nie oznacza, że przestać się bać o to, że znów wpakuje się w jakiś kłopoty. Franek Zarzycki  już nie raz udowodnił, że idealnie nadaje się na mężą Natalii i ojca małej Hani (Maja Marczak), ale Mostowiakowi sen z powiek będzie spędzać z myśl, że romans Natalki i młodego leśniczego też będzie brzemienny w skutkach.

Strach do tego stopnia opanuje Mostowiaka, że w 1223 odcinku "M jak miłość" aż zblednie gdy usłyszy, że Natalka i Franek zapraszają jego i Ewę (Dominika Kluźniak) na rodzinną kolację do leśniczówki, by oficjalnie poznaje Teresę Zarzycką. Jak podaje "Świat Seriali" na szczęście obawy Marka się nie potwierdzą.

Patrz: M jak miłość. Antek ucieknie z domu, by odnaleźć biologicznego ojca

Matka Franka zorganizuje uroczyste spotkanie, by udowodnić Ewie i Markowi, że zaakceptowała Natalkę jako przyszłą synową i szczerze ją polubiła. Zarzycka uzna, że bardzo myliła się co do Natalii i jej rodziny. Teraz uważą ją za idealną żonę dla Franka.

Nie bez znaczenia będzie pozostawał fakt, że tylko Natalka zna prawdę o chorobie Zarzyckiej, która jest śmiertelnie chora na toczeń, ale ukrywa to przed synem.

Kolacja w leśniczówce Franka upłynie w miłej atmosferze. Ewa i Marek polubią matkę Franka, która wyda im się ciepłą i miłą osobą. A co najważniejsze w pełni akceptującą Natalkę. Po spotkaniu dojdzie jednak do tragedii. W 1223 odcinku "M jak miłość" Teresa Zarzycka zemdleje. Właśnie wtedy Franek dowie się, że jego matka jest poważnie chora, a Natalia o wszystkim wiedziała.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: MTL Maxfilm
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: