SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Joasia zostawi Tomka i dzieci? Szokujące wyznanie Asi

M jak miłość. Joasia zostawi Tomka i dzieci? Szokujące wyznanie Asi

06.05.2016, godz. 11:49
M jak miłość odc. 1222. Tomek (Andrzej Młynarczyk), Joasia (Barbara Kurdej-Szatan)
M jak miłość odc. 1222. Tomek (Andrzej Młynarczyk), Joasia (Barbara Kurdej-Szatan) foto: MTL Maxfilm/m-jak-milosc.pl/ vod.tvp.pl

Czy Joasia (Barbara Kurdej-Szatan) z "M jak miłość" wybaczy Tomkowi (Andrzej Młynarczyk) kłamstwa na temat Helenki (Ola Trojanowska)? W 1222 odcinku "M jak miłość" ich dalsze wspólne życie staje pod znakiem zapytania. Asia nie potrafi zapomnieć o tym, że Tomek tak długo ją oszukiwał, ale wciąż bardzo go kocha. Chodakowski chce jednak widzieć czy Joasia zostawi jego i dzieci. Jej odpowiedź jest dla niego wstrząsem, bo na jego błędach najbardziej cierpią przecież Wojtuś (Feliks Matecki) i Zosia (Julia Wróblewska).

"M jak miłość" odcinek 1222 - poniedziałek, 9.05.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Związek Joasi i Tomka z "M jak miłość" może nie przetrwać tej ciężkiej próby! Po tym jak Joanna dowiedziała się, że Tomek ma dziecko z Agnieszką (Magdalena Walach), że przez wiele miesięcy ją oszukiwał, nie potrafi znów mu zaufać i być z nim jakby nic się nie stało.

Patrz: M jak miłość. Joasia wybaczy Tomkowi, ale zażąda, by Agnieszka usunęła się z ich życia

W 1222 odcinku "M jak miłość" Asia wciąż myśli o tajemnicach Tomka, które niszczą ich miłość. Kiedy narzeczony odwiedza go w szpitalu postanawia działać. Zmusza go, by powiedział Wojtusiowi i Zosi prawdę o Helence. Tomek wie, że czeka go trudna rozmowa z dziećmi, które mogą nie zaakceptować nowej siostry. Ale nie ma innego wyjścia.

Przeczucia Chodakowskiego potwierdzają się. Zosia reaguje taką wściekłością jak wcześniej Asia. Jest bowiem pewna, że Tomek zdradził Joannę. Nawet gdy ojciec zapewnia ją, że spędził noc z Agnieszką na długo zanim związał się z Asią, Zosia czuje się zraniona jego kłamstwami. Z kolei Wojtuś cieszy się, że jest starszym bratem Helenki.

Przeczytaj: M jak miłość. Marcin ojcem dziecka Moniki! Co na to Iza?

Po rozmowie z dziećmi Tomek kolejny raz odwiedza ukochaną w szpitalu, by powiedzieć jej jak poszło. Nie ukrywa przed nią, że Zosia bardzo źle przyjęła prawdę o Helence. Teraz Chodakowski chce wiedzieć tylko jedno - czy Joasia z nim zostanie. - Powiedz mi, zostawisz nas?

Joasia z bólem serca wyznaje narzeczonemu, że wciąż się waha czy powinna dalej z nim być. - Już chyba nie potrafiłabym bez was żyć, ale nie wiem co zrobię. Nie wiem jak to będzie. Chyba nie ma żadnego dobrego wyjścia z tej sytuacji. W każdym razie jeżeli chodzi o nas już nigdy nie będzie tak jak kiedyś. Bardzo mnie zraniłeś. Najbardziej tym, że nie potrafiłeś mi zaufać, że okłamałeś mnie. Ja sobie po prostu nie potrafię z tym poradzić...

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Paulina Koziejowska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: