SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Antek ucieknie z domu, by odnaleźć biologicznego ojca

M jak miłość. Antek ucieknie z domu, by odnaleźć biologicznego ojca

18.04.2016, godz. 07:49
M jak miłość. Antek Kolęda (Jakub Jankiewicz), Ewa (Dominika Kluźniak)
M jak miłość. Antek Kolęda (Jakub Jankiewicz), Ewa (Dominika Kluźniak) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Rodzinne tajemnice w "M jak miłość" wyjdą na jaw. Po latach Antek Szefler (Jakub Jankiewicz) pozna swojego biologicznego ojca? Chłopiec, tak samo jak widzowie serialu "M jak miłość", nigdy jeszcze nie widział swojego ojca, byłego męża Ewy (Dominika Kluźniak). W 1221 odcinku "M jak miłość" Antek wypytuje matkę o prawdziwego tatę, bo czuje, że Marek Mostowiak (Kacper Kuszewski) wcale go nie kocha. Dopiero teraz Ewa wyjawia Markowi, że już rok temu jej były mąż, Krzysztof Szefler, chciał się spotkać z Antkiem. Kim jest ojciec Antka z "M jak miłość?

"M jak miłość" odcinek 1221 - wtorek, 3.05.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Ewa i Marek z "M jak miłość" wzięli ślub i razem ze swoimi dziećmi stworzyli jedną wielką rodzinę. Antek zaprzyjaźnił się z Mateuszem (Krystian Domagała). Chłopcy są dla siebie jak rodzeni bracia, ale ostatnio Marek ich rozdzielił! Posłał synów do dwóch róznych klas, żeby ich ukarać za to, że znęcali się w internecie nad swoim kolegą Bartkiem (Antek Borowski).

Zobacz: M jak miłość. Tomek straci Joasię i pracę w policji

W 1221 odcinku "M jak miłość" Mostowiak ma problemy z dziećmi. Po tym, jak przeniósł Antka do innej klasy, chłopiec uważa, że Marek traktuje go gorzej niż Mateusza. Prosi Ewę, by opowiedziała mu o jego biologicznym ojcu, z którym oboje od lat nie mieli kontaktu.

Ewa przyznaje się Markowi że rok temu odezwał się do niej były mąż. To wojskowy, który po narodzinach syna wyjechał za granicę. Prosił o kontakt z Antkiem, ale ona nie zgodziła się na spotkanie.

W 1221 odcinku "M jak miłość" Antek za plecami matki znajduje w jej komputerze stary e-mail od Krzysztofa Szeflera i podając się za Ewę, pisze wiadomość z prośba o spotkanie w kawiarni w Gródku. Wymyka się z domu, ale nikt nie zjawia się w kawiarni. Później Antek dostaje informację, że jego wiadomość nie została dostarczona.

Czy w nowych odcinkach "M jak miłość" wiosną 2016 Antek pozna biologicznego ojca? Ewa nie chce mieć z byłym mężem nic wspólnego! A to dlatego, że mężczyzna stwarza niebezpieczeństwo dla otoczenia.

Przeczytaj: M jak miłość. Ala ucieknie od Pawła z Grabiny

Jakiś czas temu w "M jak miłość" Anna (Tamara Arciuch) pojechała z Ewą do psychiatryka, żeby spotkać się z Rafałem (Przemysław Bluszcz). Wtedy Ewa opowiedziała koleżance o swoim byłym mężu, który także chorował na schizofrenię.

Choroba psychiczna doprowadziła do rozpadu ich małżeństwa. Od czasu rozwodu Ewa nie interesowała się nawet jego losem... Czy to się zmieni?

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Paulina Koziejowska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: