SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Matka Franka śmiertelnie chora. Czy Zarzycka umrze?

M jak miłość. Matka Franka śmiertelnie chora. Czy Zarzycka umrze?

06.04.2016, godz. 08:15
M jak miłość odc. 1218. Teresa Zarzycka - matka Franka (Jowita Budnik), Natalka (Marcjanna Lelek)
M jak miłość odc. 1218. Teresa Zarzycka - matka Franka (Jowita Budnik), Natalka (Marcjanna Lelek) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Śmiertelna choroba w "M jak miłość"! Napad na leśniczego Franka Zarzyckiego (Piotr Nerlewski) zbiegnie się w czasie z chorobą jego matki. W 1218 odcinku "M jak miłość" Zarzycka (Jowita Budnik) wyzna Natalce (Marcjanna Lelek), że jest poważnie chora. Lekarze zdiagnozowali u niej toczeń i uprzedzili, że zostało jej najwyżej kilka lat życia. Matka Franka ukryje chorobę przed synem, żeby go nie martwić. A pomoże jej w tym Natalia.

"M jak miłość" odcinek 1218 - poniedziałek, 25.04.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Przed Franek Zarzyckiem i jego matką ciężkie chwile! W 1218 odcinku "M jak miłość" młody leśniczy z Grabiny zostanie napadnięty w lesie przez dwóch kłusowników - Glińskiego (Grzegorz Kucias) i Marczaka (Jarosław Gruda). Natalka znajdzie pobitego, nieprzytomnego Franka i od razu wezwie pogotowie.

Zarzycki trafi do szpitala gdzie przejdzie serię badań. Na szczęście nie odniesie żadnych poważnych obrażeń. Ale na tym nie koniec dramatów. Bo kiedy matka Franka odwiedzi go w szpitalu nagle zacznie źle się czuć.

Patrz: M jak miłość. Franek zginie przez Darka? To były chłopak Natalki zleci zabójstwo Franka?

W drodze powrotnej do Grabiny przyzna się Natalce, że jest poważnie chora. Jak podaje "Świat Seriali" u matki Franka lekarze wykryją złośliwego toczenia. Jej stan będzie tak poważny, że uprzedzą ją, że zostało jej zaledwie kilka lat życia.

Śmiertelnie chora Zarzycka nie powie synowi o swojej chorobie, by go nie martwić. Powierniczką jej sekretu będzie tylko Natalka. Ukochana Franka obieca przyszłej teściowej, że zachowa dyskrecję. Po powrocie leśniczego ze szpitala Natalia jeszcze bardziej zbliży się do Zarzyckiej.

Ze względu na jej chorobę namówi nawet Franka, by spędzili z jego matką sylwestra. Choć zakochani zaplanują wspólne wyjście do klubu, to dla Zarzyckiej zostaną w leśniczówce.

Przeczytaj: M jak miłość. Ula będzie w ciąży z Frankiem?!

Jak tajemnica Zarzyckiej wpłynie na związek Franka i Natalki? Czy leśniczy dowie się, że matka i dziewczyna go oszukują? Aż wreszcie - czy matka Franka umrze? O tym widzowie dowiedzą się w dopiero w kolejnych odcinkach "M jak miłość". Jedno jest pewne - choroba Zarzyckiej nie pozstanie bez wpływu na miłość młodej pary z Grabiny.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: MTL Maxfilm
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: