SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Ucieczka Basi z domu. Ala i Paweł odnajdą córkę w Warszawie

M jak miłość. Ucieczka Basi z domu. Ala i Paweł odnajdą córkę w Warszawie

18.03.2016, godz. 14:30
M jak miłość odc. 1211. Paweł (Rafał Mroczek), Ala (Olga Frycz)
M jak miłość odc. 1211. Paweł (Rafał Mroczek), Ala (Olga Frycz) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Chwile grozy u Zduńskich z "M jak miłość". Ich córka Basia (Gabriela Raczyńska) nie zniesie kompromitacji w szkole i ucieknie z domu. W 1211 odcinku "M jak miłość" Ala (Olga Frycz) i Paweł (Rafał Mroczek) znajdą list pożegnalny od córki, która postanowiła uciec z domu i zacząć nowe życie z dala od Grabiny. Na szczęście dziewczynka pojedzie do swojego dziadka, a w 1212 odcinku "M jak miłość" Zduńscy odnajdą córkę w Warszawie.

"M jak miłość" odcinek 1212 - poniedziałek, 4.04.2016, o godz. 20.40 w TVP2

W "M jak miłość" Basia od początku była przeciwna przeprowadzce do Grabiny. Zduńscy dopiero zadomowili się na wsi, ale ich córka wciąż nie może się przyzwyczaić do nowego życia. Tym bardziej, że stała się kozłem ofiarnym wśród rówieśników ze szkoły...

Zobacz: M jak miłość. Piotrek z córką szefa! Kinga zazdrosna o nastoletnią Olgę

W 1211 odcinku "M jak miłość" Basia ucieka z domu. Dziewczynka jedzie do swojego dziadka Stefana (Zbigniew Waleryś)! Ala i Paweł są wstrząśnięci gdy znajdują list pożegnalny Basi i dowiadują się, że dziewczynka stała się ofiarą jednego z kolegów, który oczernia ją w internecie.

W 1212 odcinku "M jak miłość" Paweł i Ala wybierają się do Warszawy po małą Basię, która uciekła do dziadka. Dziewczynka bardzo przeżywa fakt, że stała się pośmiewiskiem całej szkoły i nie chce wracać do Grabiny. W tym czasie Mateusz (Krystian Domagała) i Antek (Jakub Jankiewicz) postanawiają odegrać się na chłopaku, który skompromitował ich kuzynkę.

Przeczytaj: M jak miłość. Mateusz i Antek przestępcami! Synowie Marka staną przed sądem?

Synowie Marka (Kacper Kuszewski) i Ewy (Dominika Kluźniak) umieszczają w internecie film ośmieszający prześladowcę Basię. I pakują się w poważne tarapaty, bo za takie przestępstwo mogą trafić nawet przed sąd! Ojciec chłopaka chce zgłosić sprawę na policję, więc do akcji wkracza Marek.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: MTL Maxfilm
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: