SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Andrzejek ochroniarzem Basi i trenerem klientek siedliska

M jak miłość. Andrzejek ochroniarzem Basi i trenerem klientek siedliska

04.04.2016, godz. 20:13
M jak miłość odc. 1212. Andrzejek (Tomasz Oświeciński), Anna (Tamara Arciuch)
M jak miłość odc. 1212. Andrzejek (Tomasz Oświeciński), Anna (Tamara Arciuch) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Andrzejek (Tomasz Oświeciński) z "M jak miłość" założy nowy biznes i stanie się atrakcją Grabiny. W 1212 odcinku "M jak miłość" siłacz zostanie trenerem fitness w siedlisku i przygotuje idealną ofertę dla wszystkich klientek pensjonatu, które marzą o aktywnym wypoczynku na wsi. Anna Gruszuńska (Tamara Arciuch) będzie miała pełny pensjonat, a bokser zrobi furorę w roli umięśnionego instruktora. Poza tym Andrzejek zaoferuje swoje usługi Basi (Gabriela Raczyńska) i zostanie jej ochroniarzem.

"M jak miłość" odcinek 1212 - poniedziałek, 4.04.2016, o godz. 20.40 w TVP2

W 1212 odcinku "M jak miłość" Adam (Jacek Kopczyński) i Andrzejek będą trenowali przed pensjonatem, a ich aktywność wzbudzi zainteresowanie dwóch pań, które zatrzymały się w siedlisku.

Zobacz: M jak miłość. Anna chora na raka piersi. Umrze, a Tamara Arciuch pożegna się z serialem?

Kobiety dołączą do Wernera ćwiczącego pod okiem Andrzejka i będą zachwycone jego muskulaturą. To oczywiście nie wszystko. Siłacz przede wszystkim zna się na tym, co robi i proponowane przez niego ćwiczenia są bezpieczne, wyczerpujące i wpływają na poprawę kondycji i sylwetki.

Po treningu Adam wpadnie na świetny pomysł i od razu zaproponuje Andrzejkowi, żeby zajął się tym na poważnie. Bokser zgodzi się i zostanie oficjalnym trenerem fitness w Grabinie. Czy to zapewni Annie ruch w interesie? To więcej jak pewne! Każdy marzy przecież o aktywnym wypoczynku na łonie natury.

Przeczytaj: M jak miłość. Tomek z pomocą Marcina ukryje przed Joasią, że ma dziecko z Agnieszką!

W 1212 odcinku "M jak miłość" Andrzejek zaproponuje współpracę także Basi, której zaoferuje ochronę. - Gdybyś chciała, mogę cię przyprowadzać i odprowadzać ze szkoły - powie Andrzejek, który wie, że córka Zduńskich ma kłopoty z rówieśnikami.
-Chce pan być moim bodyguardem? - zdziwi się Basia, która poważnie przemyśli propozycję siłacza.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Paulina Koziejowska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: