SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Mateusz i Antek fałszują oceny w dzienniku. Marek ma dosyć wybryków synów

M jak miłość. Mateusz i Antek fałszują oceny w dzienniku. Marek ma dosyć wybryków synów

22.03.2016, godz. 21:15
M jak miłość odc. 1212. Mateusz (Krystian Domagała), Antek (Jakub Jankowski), Ewa (Dominika Kluźniak), Marek (Kacper Kuszewski)
M jak miłość odc. 1212. Mateusz (Krystian Domagała), Antek (Jakub Jankowski), Ewa (Dominika Kluźniak), Marek (Kacper Kuszewski) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Mateusz (Krystian Domagała) i Antek (Jakub Jankiewicz) z "M jak miłość" mają na siebie zły wpływ! Synowie Ewy (Dominika Kluźniak) i Marka (Kacper Kuszewski) wciąż rozrabiają, a w 1211 odcinku "M jak miłość" nauczycielka przyłapie chłopców na fałszowaniu ocen w dzienniku! Mostowiak tego nie zniesie i zadecyduje o rozdzieleniu synów. Chłopcy zostaną przeniesieni do innych klas, albo nawet szkół! Zabawa się skończyła!

"M jak miłość" odcinek 1211 - wtorek, 29.03.2016, o godz. 20.40 w TVP2

W "M jak miłość" Mateusz i Antek nigdy nie należeli do prymusów, ale teraz przesadzą. W 1211 odcinku "M jak miłość" chłopcy zostaną przyłapani na fałszowaniu ocen z historii!

Zobacz: M jak miłość. Basia ucieknie od Ali i Pawła, bo będzie prześladowana w szkole!

Ewa zostanie wezwana na dywanik do dyrekcji i dowie się, że jej podopieczni rozrabiają i podkradają dziennik, żeby wpisywać sobie lepsze stopnie. Gdy żona Mostowiaka o wszystkim mu opowie, ten wpadnie w szał.

Marek będzie wściekły, bo ja już dosyć kłopotów z dziećmi. Ula (Iga Krefft) obraziła się i wyprowadziła się do Londynu. Natalka (Marcjanna Lelek) szybko zaszła w ciążę i teraz awanturuje się z ojcem dziecka, a Mateusz i Antek przeskrobali sobie w szkole...

Przeczytaj: M jak miłość. Tomek oświadczy się Joasi. Wybierze pierścionek zaręczynowy

Właśnie dlatego w 1211 odcinku "M jak miłość" Marek postanawia przenieść synów do innych klas, albo nawet do innych szkół w innych miejscowościach! Czy to może im skupić się na nauce?

Mostowiak nie zdąży zadziałać, bo chłopcy wywiną kolejny numer - tym razem dużo poważniejszy niż podrabianie ocen w dzienniku. Mateusz i Antek zemszczą się na Bartku, który ośmieszył Basię (Gabriela Raczyńska) i umieszczą w sieci film, który zrujnuje życie ich rówieśnikowi.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Paulina Koziejowska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: