SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Andrzej zamieszka z Pauliną? Budzyńscy w separacji

M jak miłość. Andrzej zamieszka z Pauliną? Budzyńscy w separacji

28.01.2016, godz. 07:47
M jak miłość odc. 1190. Andrzej Budzyński (Krystian Wieczorek), Paulina Lipska (Maria Szafirska)
M jak miłość odc. 1190. Andrzej Budzyński (Krystian Wieczorek), Paulina Lipska (Maria Szafirska) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Marta (Dominika Ostałowska) z "M jak miłość" żąda separacji, więc Andrzej (Krystian Wieczorek) pakuje się i wyprowadza z domu. Gdzie zamieszka prawnik? Czy Budzyński znajdzie pocieszenie w ramionach młodszej Pauliny (Maria Szafirska)? W 1203 odcinku ''M jak miłość'' Andrzej wprowadza się do domu Adama Wernera (Jacek Kopczyński) na Deszczową, ale sam... Jego bliska przyjaciółka Paulina znalazła nowe mieszkanie.

"M jak miłość" odcinek 1203 - poniedziałek, 29.02.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Andrzej i Paulina będą razem w ''M jak miłość''? Teraz prawnik będzie mógł oglądać się za nauczycielką rysunku Ani (Weronika Wachowska) bez wyrzutów sumienia, bo Marta już przekreśliła ich małżeństwo!

Zobacz: M jak miłość. Magda i Olek przeżyją kryzys. Mąż Magdy nie zgodzi się na adopcję Maćka

W 1203 odcinku ''M jak miłość'' Marta zażąda separacji, a Andrzej nawet nie będzie protestować. Zabierze swoje rzeczy i wyprowadzi się na Deszczową do domu Adama. Zamieszka z Pauliną?

Chwilę wcześniej nauczycielka Ani (Weronika Wachowska) wyprowadzi się z domu Wernera i zamieszka z przyjaciółką. Nawet jeśli złoży Budzyńskiemu wizytę, to nie będzie jego współlokatorką.

Przeczytaj: M jak miłość. Marta i Andrzej w separacji. Budzyński wyprowadzi się od żony

Czy Andrzej uwiedzie Paulinę i zdradzi Martę? Młoda brunetka jest pod wrażeniem prawnika, a jemu przyda się pocieszenie! Wygląda na to, że Marta zupełnie straciła nadzieje, na naprawę relacji w swoim związku. Po separacji będzie rozwód Budzyńskich?

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: