SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Powrót Lenki ze szpitala. Lenka była bliska śmierci, a teraz czeka ją niespodzianka

M jak miłość. Powrót Lenki ze szpitala. Lenka była bliska śmierci, a teraz czeka ją niespodzianka

10.02.2016, godz. 19:27
M jak miłość odcinek 1200. Kinga (Katarzyna Cichopek), Lenka (Marysia Głowacka), Piotrek (Marcin Mroczek), Mikołaj (Ignacy Wudkiewicz)
M jak miłość odcinek 1200. Kinga (Katarzyna Cichopek), Lenka (Marysia Głowacka), Piotrek (Marcin Mroczek), Mikołaj (Ignacy Wudkiewicz) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Lenka (Marysia Głowacka) z "M jak miłość" wychodzi ze szpitala! Wszyscy, którzy drżeli o życie córki Zduńskich mogą odetchnąć z ulgą. W 1200 odcinku ''M jak miłość'' Kinga (Katarzyna Cichopek) i Piotrek (Marcin Mroczek) zabierają córkę do domu i wyprawiają przyjęcie powitalne na Deszczowej. Zduńscy wciąż jednak nie mogą zaznać spokoju. Diler szantażysta (Sławomir Federowicz) nadal dręczy Piotrka. Ale tym zajmują się już Paweł (Rafał Mroczek), Andrzejek (Tomasz Oświeciński) i Marcin (Mikołaj Roznerski).

"M jak miłość" odcinek 1200 - poniedziałek, 15.02.2016, o godz. 20.40 w TVP2

W 1200 odcinku ''M jak miłość'' lekarze uznają, że Lenka jest już zdrowa i może w końcu wrócić do domu. Zduńscy są zachwyceni. Bali się o jej życie i zdrowie, a teraz mogą odetchnąć z ulgą.

Zobacz: M jak miłość. Pierwszy raz Natalki i Franka - ZDJĘCIA

Rodzice urządzają dla niej na Deszczowej szaloną imprezę powitalną. Lenka czuje się już zdecydowanie lepiej. Zatrucie dopalaczami było dla niej nauczką na przyszłość. Już nigdy nie połknie "cukierka" nieznanego pochodzenia.

Sen z powiek spędza jednak Zduńskim szantażysta. Kinga, w tajemnicy przed mężem, prosi o pomoc Pawła, który razem Andrzejkiem i Marcinem w 1200 odcinku "M jak miłość" omawia szczegóły wieczornej akcji... Andrzejek wykorzystuje dawne znajomości i zdobywa na temat szantażysty sporo informacji.

- Facet ma w mieście kilka sklepów z dopalaczami, ale nie ma żadnego zamocowania w branży... Można spokojnie zrobić mu wjazd na chatę i trochę postraszyć, żeby sobie odpuścił!

Przeczytaj: M jak miłość. Paweł udaje Piotrka przed szantażystą. Uratuje brata przed więzieniem?

Wieczorem, po rodzinnej imprezie, panowie wcielą w życie swój plan pozbycia się szantażysty. Zamiast Piotrka, na miejscu spotkania zjawi się podstawiony Paweł w obstawie Marcina i Andrzejka. Czy bokserzy nastraszą dilerów i Piotrek raz na zawsze będzie mógł zapomnieć o szantażu?

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Paulina Koziejowska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: