SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Artur ratuje Piotrka, bo chce odzyskać Marysię

M jak miłość. Artur ratuje Piotrka, bo chce odzyskać Marysię

11.02.2016, godz. 15:00
M jak miłość odcinek 1200. Artur Rogowski (Robert Moskwa), Marysia (Małgorzata Pieńkowska)
M jak miłość odcinek 1200. Artur Rogowski (Robert Moskwa), Marysia (Małgorzata Pieńkowska) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

W ''M jak miłość'' Piotrek (Marcin Mroczek) ma poważne kłopoty i potrzebuje pieniędzy, żeby zapłacić szantażyście. Marysia (Małgorzata Pieńkowska) martwi się o syna i próbuje zebrać potrzebną kwotę, a to dla Artura (Robert Moskwa) doskonała okazja do odzyskania byłej żony. W 1200 odcinku ''M jak miłość'' Rogowski daje Marysi kopertę wypchaną pieniędzmi i zapewnia, że Piotrek wciąż jest dla niego jak syn. Maria będzie pod wrażeniem! Tak Artur odzyska żonę w ''M jak miłość''?

"M jak miłość" odcinek 1200 - poniedziałek, 15.02.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Po tym jak Piotrek podrzucił do sklepu Jacka Baryckiego (Łukasz Pracki) narkotyki jego życie i kariera prawnicza są zagrożone. Do tego jest szantażowany przez dostawcę Jacka i cały czas boi się o rodzinę. Czy Zduńscy poradzą sobie z kolejnymi z problemami?

Przeczytaj: M jak miłość. Paweł udaje Piotrka i w tajemnicy przed bratem spotyka się z szantażystą

Na szczęście Piotrek i Kinga (Katarzyna Cichopek) mogą liczyć na pomoc jak zawsze niezawodnej w takich sytuacjach rodziny. W 1200 odcinku "M jak miłość" Marysia zdobywa całą sumę, której żąda szantażysta. 

Rogowska dostaje pieniądze od Artura. Rogowski nie może pozwolić, by Zduńskim stała się krzywda, więc pożycza 100 tysięcy od swojego kolegi i wręcza gotówkę byłej żonie.

Czy w ten sposób Artur odzyska byłą żonę? On wciąż kocha Marysię i dobrze wie, że popełnił błąd decydując się na romans z Teresą (Dominika Łakomska). Teraz Rogowski musi walczyć o ukochaną z Robertem (Zbigniew Stryj), ale akurat w tym przypadku Artur ma przewagę. Bilski nie pali się, żeby pomóc Marysi i jej rodzinie.

Patrz: M jak miłość. Kinga zdradzi Piotrka z Michałem Marszałkiem

W 1200 odcinku ''M jak miłość'' Paweł (Rafał Mroczek) bierze uzbierane przez Artura 100 tysięcy złotych i umawia się na spotakanie z dilerem (Sławomir Federowicz). Podszywając się pod Piotrka, w obstawie Marcina (Mikołaj Roznerski) i Andrzejka (Tomasz Oświeciński), zjawia się wieczorem w umówionym miejscu... Dzięki nim Piotrek i jego rodzina będą już bezpieczni?

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: MTL Maxfilm
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: