SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Andrzejek ukrywa żonę i dziecko. Marzenka poznaje jego sekret

M jak miłość. Andrzejek ukrywa żonę i dziecko. Marzenka poznaje jego sekret

16.01.2016, godz. 18:06
M jak miłość odc. 1198. Andrzejek (Tomasz Oświeciński), Jola Lisiecka (Gabriela Oberbek)
M jak miłość odc. 1198. Andrzejek (Tomasz Oświeciński), Jola Lisiecka (Gabriela Oberbek) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Szok w "M jak miłość"! Andrzejek (Tomasz Oświeciński) jest żonaty i ma kilkuletnią córkę Oleńkę? W 1198 odcinku "M jak miłość" Marzenka (Olga Szomańska) dokona wstrząsającego odkrycia. Podsłucha rozmowę telefoniczą Andrzejka z jakąś kobietą i będzie przekonana, że ukochany ukrywa przed nią żonę i dziecko. A dowodem dla Marzenki będzie zdjęcie tajemniczej blondynki z małą dziewczynką na rękach! Czy to możliwe, żeby Andrzejek miał żonę, o której celowo nie powiedział Marzence?

"M jak miłość" odcinek 1198 - poniedziałek, 8.02.2016, o godz. 20.40 w TVP2

W głowie się nie mieści, żeby taki świetny facet jak Andrzejek z "M jak miłość" mógł być kłamliwy oszustem, który rozkochał w sobie Marzenkę tylko po to, by ją wykorzystać!

A takie podejrzewania pojawiają się kiedy w 1198 odicnku "M jak miłość" w lutym przez przypadek Marzenka podsłucha rozmowę telefoniczną Andrzejka z jakąś kobietą.

Przeczytaj: M jak miłość. Lena nie umrze po zatruciu dopalaczami, ale będzie miała uszkodzoną wątrobę

- Powiedz Oleńce, że bardzo ją kocham i obiecuję, że tatuś niedługo przyjedzie. Nie płacz kochanie, wszystko będzie w porządku... - te słowa dozorcy z siedliska sprawią, że w głowie Marzenki pojawii się tylko jedna myśl - Andrzejek ma żonę i dziecko.

W "Kulisach serialu M jak miłość" widzowie już teraz mogą zobaczyć sceny z odcinka, w którym Marzenka odkryje prawdę na temat drugiego życia swojego chłopaka.

- Mogę powiedzieć tylko "a nie mówiłam". Jednak taki doskonały mężczyzna jaki zaprezentował się Andrzejek chyba nie istnieje, coś chyba jest na rzeczy. Myślę, że każda kobieta zareagowałaby tak samo jak Marzenka. Nie zamierza siedzieć potulnie. Szczególnie, że jest to początek ich znajomości i Andrzejek mówi, że nie ma żadnych tajemnic, więc ją oszukał - powiedziała w "Kulisach serialu M jak miłość".

Patrz: M jak miłość. Ciąża Joasi to fałszywy alarm. Joanna nie będzie w ciąży z Tomkiem

Ale prawda okaże się zupełnie inna. Kobieta, z którą rozmawia Andrzejek nie jest jego żoną.

- Andrzejek nie ukrywa drugiej żony, ale ma tajemnicę, z której nie jest dumny do końca. Jest uczciwym, szczerym facetem, który zawsze mówi co myśli. Jak kocha, to na zabój. Marzenka robi aferę o nic. Coś tam zobaczyła, coś tam usłyszała. I resztę historii sobie dopisała - przyznał Tomasz Oświeciński.

To szokujące odkrycie na temat Andrzejka doprowadzi Marzenkę na skraj załamania. W tym momencie jej świat zupełnie się zawali. Od razu opowie o wszystkim Annie (Tamara Arciuch), której pokaże też zdjęcie żony i dziecka Andrzejka znalezione w pokoju dozorcy z siedliska.

- Jaka ja byłam głupia, naiwna...Boże wszystkie moje marzenia legły w gruzach - wyżali się Annie.

Anna spróbuje ją uspokoić, bo doskonale wie, że jej pracownica jest bardzo impulsywną, emocjonalną kobietą. Marzenka zamiast szczerze porozmawiać z Andrzejkiem postanowi ustalić adres żony Andrzejka i ją odwiedzić.

Załamana dziewczyna pojedzie z Anną do Warszawy, gdzie mieszka rodzina Andrzejka, by przekonać się o tym na własne oczy. Tak poznaje Jolę Lisiecką.

Tajemnica Andrzejka wyjdzie wreszcie na jaw, ale wcale nie będzie taka straszna.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Paulina Koziejowska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: