SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Franek nie był pierwszą miłością sióstr Mostowiak. Ula odbiła Natalce chłopaka Jarka

M jak miłość. Franek nie był pierwszą miłością sióstr Mostowiak. Ula odbiła Natalce chłopaka Jarka

04.01.2016, godz. 07:35
M jak miłość. Ula Mostowiak (Iga Krefft), Jarek (Matthieu Bondu), Franek Zarzycki (Piotr Nerlewski), Natalka Mostowiak (Marcjanna Lelek)
M jak miłość. Ula Mostowiak (Iga Krefft), Jarek (Matthieu Bondu), Franek Zarzycki (Piotr Nerlewski), Natalka Mostowiak (Marcjanna Lelek) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Siostry Mostowiak z "M jak miłość" nie pierwszy raz zakochują się w tym samym chłopaku. W 1188 odcinku "M jak miłość" Ula (Iga Krefft) i Natalka (Marcjanna Lelek) biją się o Franka Zarzyckiego (Piotr Nerlewski). Ula zarzuca Natalii, że złamała daną jej obietnicę - odebrała jej chłopaka  - i wyrzeka się siostry. Ale już zapomniała, że cztery lata temu to ona odbiła jej ukochanego. W 836 odcinku "M jak miłość" Natalka przyłapała Ulę ze swoim ówczesnym chłopakiem Jarkiem (Matthieu Bondu).

"M jak miłość" odcinek 1188 - poniedziałek, 4.01.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Natalkę i Franka z "M jak miłość" połączyła prawdziwa miłość. Jednak ze względu na Ulę i daną jej obietnicę w 1188 odcinku "M jak miłość" Natalia zrywa tę znajomość. Nie chce bowiem ranić siostry, obiecała jej przecież, że między nią, a leśniczym z Grabiny nic nigdy nie będzie. Mimo to kiedy Ula przyłapuje ich na pocałunku czuje się zdradzona i oszukana.

Przeczytaj: M jak miłość. Joasia chce przyspieszyć ciążę

Wściekła urządza siostrze awanturę. I jakby tego było mało rzuca się na nią z pięściami. Między Mostowiaczkami dochodzi do bójki na oczach Barbary (Teresa Lipowska) i Lucjana (Witold Pyrkosz). Gdy Ula odkryje w końcu, że Franek zakochał się w Natalii znów wypowiada siostrze wojnę!

- Nienawidzę cię... Słyszysz?! Nie chcę cię znać, od dziś nie jesteś już moją siostrą! - rzuca wściekle Ula i ucieka z Grabiny.

Patrz: M jak miłość. Ula po zdradzie Natalki ucieka do Anglii. Marek znajduje list pożegnalny Uli

Tym samym historia się powtarza. Z tą tylko różnicą, że cztery lata temu to Ula odebrała Natalce chłopaka. W 836 odcinku "M jak miłość" dzięki aluzjom "życzliwych" koleżanek w szkole  Natalka dowiedziała się, że siostra zabrała jej Jarka. Załamana wykrzyczała jej prosto w twarz, że jej nienawidzi i uciekła z domu. Na szczęście wkrótce potem Natalia zdobyła się na wybaczenie. Czy Ula postąpi podobnie?

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Paulina Koziejowska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: