SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Tak Franek zdobywa Natalkę

M jak miłość. Tak Franek zdobywa Natalkę

04.12.2015, godz. 18:30
M jak miłość odc. 1187. Natalka (Marcjanna Lelek), Franek (Piotr Nerlewski)
M jak miłość odc. 1187. Natalka (Marcjanna Lelek), Franek (Piotr Nerlewski) foto: MTL Maxfilm/m-jak-milosc.pl/ vod.tvp.pl

Oni są sobie przeznaczeni! Natalka (Marcjanna Lelek) i Franek (Piotr Nerlewski) z ''M jak miłość'' będą razem w nowych odcinkach serialu, które trafią na ekrany na początku 2016 roku. W 1187 odcinku ''M jak miłość'' leśniczy przestanie skrywać swoje uczucia i pocałuje ukochaną. To początek pięknego romansu, a my mamy pierwsze zdjęcie miłosnej sceny z Natalią i Frankiem w roli głównej.

"M jak miłość" odcinek 1187 - wtorek, 29.12.2015, o godz. 20.40 w TVP2

Znajomość Natalki i Franka z "M jak miłość" wkroczy na nowy poziom. W 1187 odcinku ''M jak miłość'' Franek kolejny raz stanie w obronie Natalii, a potem czule ją pocałuje. To początek pięknego związku młodych mieszkańców Grabiny?

Zobacz: M jak miłość. Natalka i Franek będą razem! Leśniczy ojcem małej Hani

Niedawno młodzi aktorzy odwiedzili studio ''Pytania na Śniadanie'' i zdradzili, że ich bohaterowie z ''M jak miłość'' będą mieli się ku sobie!

- To, że jesteśmy tu razem sugeruje zakończenie tego miłosnego trójkąta na naszą korzyść. Wszyscy na Facebooku kibicują bardziej nam niż Uli - ujawniła serialowa Natalia i zapewniła, że ekranowy partner bardzo jej odpowiada - Jest konkretny, ogarnięty, ma w sobie dużo opiekuńczości - chwaliła swojego ukochanego z "M jak miłość".

Przeczytaj: M jak miłość. Ślub Magdy i Olka w cieniu śmiertelnej choroby

Do sieci trafiło już zdjęcie namiętnego pocałunku Natalki i Franka. Zakochani dadzą się ponieść namiętności w samochodzie tuż po tym, jak poobijany Franek wyjdzie z przychodni. Leśniczy z opatrunkiem na nosie da Natalce do zrozumienia, że się w niej zakochał.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Moi drodzy, wygląda na to, że twórcy MjM postanowili wystawić naszą cierpliwość na próbę. Jak wynika z moich...

Posted by Franek z M jak miłość on 3 grudnia 2015
Źródło: MTL Maxfilm
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: