SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Maryla rozpacza po rozstaniu z Wojtkiem

M jak miłość. Maryla rozpacza po rozstaniu z Wojtkiem

16.12.2015, godz. 09:35
M jak miłość odc. 1155. Tomek (Andrzej Młynarczyk), Maryla (Izabela Kapiasova)
M jak miłość odc. 1155. Tomek (Andrzej Młynarczyk), Maryla (Izabela Kapiasova) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Koniec romansu Maryli (Izabela Kapiasova) i Wojtka (Mateusz Janicki) w "M jak miłość"! Nieszczęśliwie zakochana w Tomku policjantka łudziła się, że lekarz, z którym swatała ją Joasia (Barbara Kurdej-Szatan) okaże się tym jedynym. Jednak w 1184 odcinku "M jak miłość" Maryla znów zostaje sama. Po kolejnym miłosnym zawodzie zwierza się Tomkowi, że Wojtek Markowski ją zostawił, bo wyjeżdża do pracy do Kuwejtu. Asia postanowi działać! W końcu to przez nią Maryla narobiła sobie nadziei na związek z Wojtkiem.

"M jak miłość" odcinek 1184 - poniedziałek, 21.12.2015, o godz. 20.40 w TVP2

Pierwsza randka Maryli i Wojtka z "M jak miłość", którą Joanna zorganizowała w mieszkaniu Tomka Chodakowskiego zapowiadała, że między tą dwójką bohaterów rozwinie się coś więcej niż tylko przyjaźń. Wojtek dał policjantce swój numer telefonu i obiecał kolejne spotkanie, tym razem sam na sam...

Przeczytaj: M jak miłość. Iza Lewińska zostawi Marcina. Wyjedzie ze swoim chłopakiem Arturem

Nikogo jednak nie można zmusić do uczucia. I Maryla, która od lat darzy Tomka nieodwzajemnioną miłością, boleśnie się o tym przekonuje. W 1184 odcinku "M jak miłość" policjantka odwiedza Chodakowskiego i Asię, by pożalić im się na Wojtka. Lekarz ortopeda zerwał z nią po kilku tygodniach znajomości, bo wyjeżdża do pracy do Kuwejtu.

Joasia, która ma wyrzuty sumienia, że swatała Marylę z Wojtkiem odwiedza lekarza, by dowiedzieć się o co tak naprawdę chodzi. Wojtek, który swego czasu spotykał się z Asią, nie wiedzi jednak wspólnej przyszłości z policjantka.

Patrz: M jak miłość. Andrzej wyprowadzi się od Marty. Nauczycielka Paulina będzie kochanką Andrzeja

Wyznaje przyjaciółce, że spotykał się z Marylą, ale tylko jak dobrzy znajomi. Teraz jednak staje przed szansą wyjazdu zagranicznego i zamierza z niej skorzystać. Dla niego znajomość z policjantką nie była żadną poważną relację, więc nic go nie trzyma w Polsce.

Jak Maryla przeżyje kolejne miłosne rozczarowanie? Czy Tomek pocieszy załamaną policjantkę, która tak niedawno powiedziała mu, że go kocha? I co z tego wyniknie dla związku Chodakowskiego z Joasią? O tym widzowie "M jak miłość" przekonają się w nowych odcinkach na początku 2016 roku.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: