SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Marcin namawia Andrzejka na romans z Marzenką

M jak miłość. Marcin namawia Andrzejka na romans z Marzenką

07.12.2015, godz. 18:29
M jak miłość odcinek 1180. Szymek (Staś Szczypiński), Marcin (Mikołaj Roznerski), Andrzejek (Tomasz Oświeciński)
M jak miłość odcinek 1180. Szymek (Staś Szczypiński), Marcin (Mikołaj Roznerski), Andrzejek (Tomasz Oświeciński) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Zakochany Andrzejek (Tomasz Oświeciński) z "M jak miłość", który stracił głowę dla Marzenki (Olga Szomańska) nie ma odwagi, by walczyć o jej miłość. W 1180 odcinku "M jak miłość" do akcji wkracza więc Marcin Chodakowski (Mikołaj Roznerski). Podczas wizyty w siedlisku Anny (Tamara Arciuch) radzi przyjacielowi, by jak najszybciej zaczął starać się o względy Marzenki. Bo o taką kobietę warto zabiegać.

"M jak miłość" odcinek 1180 - poniedziałek, 7.12.2015, o godz. 20.40 w TVP2

Marzenka i Andrzejek z "M jak miłość" mają się ku sobie, ale jak na razie sztuka uwodzenia im nie wychodzi. Pracownica pensjonatu Anny przyjechała dość dziwną taktykę - udaje niedostępną, przy każdej okazji krzyczy na biednego Andrzejka, który w jej obecności zachowuje się niezdarnie.

Przeczytaj: M jak miłość. Andrzejek flirtuje z nauczycielką Pauliną, a Marzenka szaleje z zazdrości

Potężny bokser, który trenuje i przyjaźni się z Marcinem przy Marzence zupełnie nie jest sobą. Chodakowski to widzi i dlatego w 1180 odcinku "M jak miłość" postanawia interweniować. Odwiedza Andrzejka w siedlisku gdzie ostatnio siłacz pracuje jako nowy dozorca wykonując drobne remonty.

Marcin od razu zauważa, że na nowy romans w siedlisku nawet się nie zanosi, bo Andrzejek nie robi nic, by oczarować Marzenkę. - Andrzejek. Weź mi nie ściemniaj i powiedz lepiej, czy zająłeś się Marzenką - docieka Chodakowski.

Bokser zaprzecza, że flirtowanie z nową koleżanką zupełnie mu nie wychodzi. Marzenka onieśmiela go do tego stopnia, że Andrzejek nie jest w stanie wydusić z siebie słowa.  - Nie chce jej spłoszyć... - przyznaje siłacz.
-Słuchaj. Spłoszyć to ty możesz sarenkę. Weź się za nią! – radzi mu Marcin.

Patrz: M jak miłość. Marcin spotka sobowtóra Kasi. To będzie nowa mama dla Szymka?

Czy między Marzenką a Andrzejkiem dojdzie do czegoś więcej? Wszystko w rękach zakochanego boksera, który musi znaleźć sposób, by zdobyć temperamentną dziewczynę.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Paulina Koziejowska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: