SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Magda umrze bez nowego serca. Organizm Magdy odrzuca przeszczep

M jak miłość. Magda umrze bez nowego serca. Organizm Magdy odrzuca przeszczep

17.11.2015, godz. 22:16
M jak miłość odc. 1179. Magda (Anna Mucha), Olek (Maurycy Popiel)
M jak miłość odc. 1179. Magda (Anna Mucha), Olek (Maurycy Popiel) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Choroba Magdy (Anna Mucha) z "M jak miłość" znów daje o sobie znać! Dwa lata po przeszczepie serca Magda znów musi walczyć o życie. Po tym jak traci przytomność na ulicy i trafia do szpitala lekarze nie mają dla niej dobrych wieści - w 1180 odcinku "M jak miłość" badania wykazują, że organizm Magdy odrzuca przeszczep. A to oznacza, ze Madzia umrze, jeśli szybko nie znajdzie się dla niej nowe serce.

"M jak miłość" odcinek 1180 - poniedziałek, 7.12.2015, o godz. 20.40 w TVP2

Dramat chorej na serce Magdy Marszałek z "M jak miłość"! Kiedy dwa lata temu dosłownie w ostatniej chwili lekarzom udało się uratować Magdę przed śmiercią, bo przeszczepili jej serce zmarłej w wypadku Karoliny Żak (Aleksandra Kusio), przyjaciółki Łukasza (Adrian Żuchewicz) wydawało się, że najgorsze już za nią.

Przeczytaj: M jak miłość. Ślub Magdy i Olka w cieniu śmiertelnej choroby

Zakochana Magda zaczęła planować ślub z Olkiem (Maurycy Popiel) i adopcję dziecka. Co prawda ostatnio jej stan zdrowia się pogorszył, ale po konsultacji z lekarzem doszła do wnioska, że omdlenia i zawroty głowy to skutek uboczny działania nowych leków, które mają zapobiegać odrzuceniu przeszczepu.

Życie w stresie, strach przed tym, że adopcja jednak nie dojdzie do skutku doprowadzają Magdę na granicę życia i śmierci. W 1179 odcinku "M jak miłość" osłabiona, przemęczona Madzia wciąż ukrywa przed Olkiem swoją chorobę. Na efekty zaniedbania nie trzeba długo czekać. Chora nagle traci przytomność, ale chwilę wcześniej zawiadomia o wszystkim Olka. To właśnie on reanimuje ją na ulicy.

Patrz: M jak miłość. Lenka umiera! Kinga w szpitalu czuwa przy córce. A gdzie Piotrek?

Umierająca Magda odzyskuje świadomość dopiero w szpitalu. W 1180 odcinku "M jak miłość" po serii badań okazuje się, że jej nowe serce jest coraz słabsze, a organizm odrzuca przeszczep. Jedynym ratunkiem dla Magdy jest kolejna operacja i nowe serce. Ale czy znajdzie się dawca serca dla Magdy?

Olek, który cały czas jest z ukochaną w szpitalu, nie traci nadziei, że jego narzeczona przeżyje. Nie daje po sobie poznać jak bardzo jest załamany całą sytuacją. Wspiera ukochaną, by wierzyła, że uda się znaleźć nowe serce.

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: