SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Ula już nie kocha Franka. Ma nowego chłopaka i ostrzega Natalkę przed Frankiem

M jak miłość. Ula już nie kocha Franka. Ma nowego chłopaka i ostrzega Natalkę przed Frankiem

10.11.2015, godz. 21:44
M jak miłość odc. 1174. Ula (Iga Krefft), Natalka (Marcjanna Lelek)
M jak miłość odc. 1174. Ula (Iga Krefft), Natalka (Marcjanna Lelek) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Ula (Iga Krefft) z "M jak miłość" już nie kocha Franka (Piotr Nerlewski)! W 1174 odcinku ''M jak miłość'' Ula wyznaje siostrze, że poznała nowego chłopaka. W dodatku Natalka (Marcjanna Lelek) dowiaduje się od Uli o jej nocy spędzonej z leśniczym. W 1175 odcinku "M jak miłość" Natalia zerwie kontakt z Frankiem, bo uwierzy w kłamstwa siostry. Kim jest nowy wybranek Uli i czy w ogóle istnieje?

"M jak miłość" odcinek 1174 - poniedziałek, 18.11.2015, o godz. 20.40 w TVP2

Ula się zakochała? A może to tylko kolejny podstęp młodej Mostowiaczki? W 1174 odcinku ''M jak miłość'' Ula stwierdza, że nie jest już zainteresowana leśnikiem.

Zobacz: M jak miłość. Ula rujnuje życie swojej siostry. Natalka zrywa z Frankiem przez Ulę

W 1174 odcinku ''M jak miłość'' Ula szczerze rozmawia z siostrą. Wyznaje Natalce, że poznała kogoś. Kim jest nowy chłopak Uli? To pozostanie jej słodką tajemnicą. Być może jej wybranek nawet nie istnieje... Ula przecież ślepo zakochała się we Franku. Nie mogła wytrzymać, gdy on odrzucał jej zaloty. A zamiast tego umawiał się na spotkania z Natalką.

Następnego dnia Ula zdradzi siostrze, że Zarzycki upił ją i wykorzystał. Przy okazji ostrzega siostrę przed leśniczym. - Wiem, że Franek potrafi zawrócić w głowie. Umie być miły, czarujący… Ale to zimny drań, który po prostu wykorzystuje sytuację!

Gdy Natalka dowie się o seksie Franka i Uli postanowi zerwać znajomość z leśniczym. Po rozmowie z siostrą straci zaufanie do chłopaka...

Przeczytaj: M jak miłość. Joasia w ciąży tak jak Agnieszka! Tomek będzie podwójnym ojcem

O to przecież chodziło Uli. Cwana Mostowiaczka skutecznie zniechęci siostrę do leśniczego. Czy Ula znów przystąpi do ataku? A może facet, o którym mówiła istnieje i faktycznie zawrócił jej w głowie i pomógł wyleczyć się z miłości do Franka?


Źródło: MTL Maxfilm
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: