SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Kto uratuje Anię przed mordercą z lasu?

M jak miłość. Kto uratuje Anię przed mordercą z lasu?

12.11.2015, godz. 18:30
M jak miłość odc. 1174. Morderca Sebek (Rafał Sadowski), Ania (Weronika Wachowska)
M jak miłość odc. 1174. Morderca Sebek (Rafał Sadowski), Ania (Weronika Wachowska) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Koszmar w "M jak miłość"! Ania (Weronika Wachowska) przeżyje kolejne chwile grozy. Morderca Sebek (Rafał Sadowski) namierzy mieszkanie Budzyńskich i zjawi się pod drzwiami pod nieobecność Andrzeja (Krystian Wieczorek). W 1174 odcinku ''M jak miłość'' zabójca z Grabiny będzie usiłował wejść do domu, ale mądra dziewczynka nie otworzy mu drzwi. Ania ukryje się, a chwilę później przed bandytą ochroni ją Joasia (Barbara Kurdej-Szatan).

"M jak miłość" odcinek 1174 - poniedziałek, 16.11.2015, o godz. 20.40 w TVP2

W ''M jak miłość'' Ania została świadkiem morderstwa w lesie pod Grabiną, a zabójca nie da o sobie zapomnieć. W 1174 odcinku ''M jak miłość'' Sebek znajduje mieszkanie Budzyńskiego i znów straszy dziewczynkę.

Zobacz: M jak miłość. Marta ma kochanka? Wyprowadzi się od Andrzeja

Morderca wie, że jeśli dziewczynka piśnie chociaż słowo, on pójdzie siedzieć. Właśnie dlatego Sebek chce mieć rodzinę Budzyńskich na oku. Jadąc za Marcinem (Mikołaj Roznerski) trafia do kancelarii Andrzeja, a potem do jego mieszkania.

W 1174 odcinku ''M jak miłość'' bandzior puka do drzwi, gdy Ania jest sama w domu. Dziewczynka rozpoznaje głos mordercy i chowa się w nadziei, że mężczyzna nie dostanie się do środka.

-Cześć. Przyniosłem coś dla twojego taty. Mówił, że jesteś w domu. Wpuścisz mnie? - zapyta zabójca.
-Nie mogę. Tata nie pozwolił mi nikogo wpuszczać, ale zaraz tu przyjcie ciocia Asia! - krzyknie przerażona Ania i schowa się za kanapą. Chwilę później do mieszkania wejdzie Tarnowska.
-Cześć kochanie. Aniu przepraszam za spóźnienie. Dziecko, co się stało? Myszko, spokojnie - Joanna przytuli wystraszoną dziewczynkę.

Przeczytaj: M jak miłość. Marta i Ania ukryją się przed zabójcą w Grabinie! Andrzejek ochroniarzem Marty i jej córki

Dopiero w 1176 odcinku ''M jak miłość'' Ania powie ojcu o tym, co zaszło w Grabinie. Budzyński zawiezie córkę na komisariat. Wtedy na miejscu zjawi się również Marta...

Źródło: MTL Maxfilm
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: