SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Natalka i Franek ratują życie porzuconym pieskom

M jak miłość. Natalka i Franek ratują życie porzuconym pieskom

13.10.2015, godz. 20:06
M jak miłość odc. 1165. Natalka (Marcjanna Lelek), Franek (Piotr Nerlewski)
M jak miłość odc. 1165. Natalka (Marcjanna Lelek), Franek (Piotr Nerlewski) foto: MTL Maxfilm/m-jak-milosc.pl/ vod.tvp.pl

Czy ta przyjaźń przerodzi się w miłość? Natalka (Marcjanna Lelek) i Franek (Piotr Nerlewski) z "M jak miłość" z każdym dniem zbliżają się do siebie coraz bardziej. Między nimi rodzi się naprawdę silne uczucie. Widać to za każdym razem kiedy się spotykają. W 1165 odcinku "M jak miłość" podczas spaceru z małą Hanią (Maja Marczak) po Grabinie Natalia znajduje worek, a w nim uwięzione szczeniaki. Franek od razu spieszy jej i psiaczkom z pomocą.

"M jak miłość" odcinek 1165 - wtorek, 13.10.2015, o godz. 20.40 w TVP2

Natalka i Franek na razie są tylko parą bliskich przyjaciół, ale na oczach widzów "M jak miłość" rodzi się między nimi coś więcej. Wielu fanów serialu zastanawia się czy będą razem, czy leśniczy zostanie mężem Natalii i ojcem jej córki Hani. Tego na razie nie wiadomo, ale pewne jest, że ten związek ma sporo przeciwników.

Przeczytaj: M jak miłość. Natalka i Franek nie będą razem przez Ulę

Jednym z nich jest Zarzycka (Jowita Budnik). Zaborcza matka Franka uwielbia kontrolować swojego jedynego syna i nie zgadza się na to, by Franek zadawał się z siostrami Mostowiak. W 1165 odcinku "M jak miłość" daje mu to jasno do zrozumienia. - Jak nie jedna siostra, to druga. A co jedna to lepsza. Będziesz się teraz intresował panną z dzieckiem synu? - wypytuje Zarzycka.

Franek jest dorosły i nie zamierza się tłumaczyć przed matką. - Mamo daj spokój sobie i mi... - ucina szybko temat. Ich rozmowę przerywa telefon od Natalki, która podczas spaceru z Hanią znalazła worek z niespodziewaną zawartością.

Leśniczy od razu jedzie do Natalii i razem uwalniają uwięzione w worku trzy szczeniaczki. Biorą pieski na ręce, otaczając je troskliwą opieką. - Kaweł sukinsyna ten, który je zostawił. Gdyby nie ty, zdechłyby w tym worku - stwierdza Franek patrząc z czułością na przyjaciółkę.

Zobacz: M jak miłość. Darek wróci do Natalki, ale to Franek będzie ojcem Hani! Tragiczny wypadek Darka

Pieski najpierw trafiają do domu Jerzego Kolędy (Artur Barciś) ale okazuje się, że ojciec Ewy (Dominika Kluźniak) ma alergię na ich sierść, więc Mateusz (Krystian Domagała) i Antek (Jakub Jankiewicz) nie mogą ich zatrzymać.

Natalka i Franek zawożą je do siedliska Anny (Tamara Arciuch). Adam Werner (Jacek Kopczyński) wpada na pomysł, by jednego psiaka adoptowała kobieta, która zatrzymała się w pensjonacie. Jednego przygarnia Franek, a ostatni trafia do chętnego z internetu.

Chcesz wiedzieć więcej o ''M jak miłość''? Odwiedź nas na Facebooku!

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Źródło: MTL Maxfilm
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: