SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Marcin pomaga Izie i zatrudnia w firmie jej brata

M jak miłość. Marcin pomaga Izie i zatrudnia w firmie jej brata

30.09.2015, godz. 19:00
M jak miłość odcinek 1162, Marin Chodakowski (Mikołaj Roznerski), Iza Lewińska (Adriana Kalska)
M jak miłość odcinek 1162, Marin Chodakowski (Mikołaj Roznerski), Iza Lewińska (Adriana Kalska) foto:

Marcin (Mikołaj Roznerski) i Iza (Adriana Kalska) coraz bliżej! Chodowski ma tak wielką słabość do kuratorki sądowej, że nie potrafi jej odmówić. Kiedy w 1162 odcinku ''M jak miłość'' Iza zwraca się do Marcina z kolejną prośbą, on oczywiście się zgadza. Chodzi o pracę dla jej brata Maćka, który jakiś czas temu wyszedł z poprawczaka i nikt nie chce go zatrudnić. Marcin obiecuje przyjaciółce, że załatwi Maćkowi pracę w swojej firmie budowalnej.

"M jak miłość" odcinek 1162 - poniedziałek, 5.10.2015, o godz. 20.40 w TVP2

Iza kolejny raz odwiedza Marcina i prosi Chodakowskiego, by zatrudnił jej ciotecznego brata Maćka, który wyszedł niedawno z poprawczaka i nie może znaleźć pracy.

W 1162 odcinku "M jak miłość" zjawia się u przyjaciela w samym środku jego imprezy, na której wśród gości są Wojtek (Mateusz Janicki) i dwie młode praktykantki z budowy - Ola (Anna Lipińska) i Paulina (Aleksandra Derda). Wściekła wybiega z mieszkania, ale Marcin ją dogania i wychodzą razem na kawę.

Zobacz: M jak miłość. Ślubu Magdy i Olka nie będzie? Anna Mucha zdradza kulisy M jak miłość

-Chłopak wyszedł z poprawczaka i nigdzie nie może dostać pracy. To trwa chyba z pół roku. On bardzo się stara, tylko że nikt nie chce mu pomóc. Tak sobie pomyślałam, że może ty mógłbyś? - pyta Iza.
- Może mógłbym - odpowiada Marcin.


- To nie jest kryminalista… Ja za niego ręczę! Smarkacz wplątał się w nieodpowiednie towarzystwo i potem, jak to często bywa, sytuacja trochę wymknęła się spod kontroli - tłumaczy się Iza, a Chodakowski zapewnia, że zajmie się jej bratem. To już kolejny raz kiedy wyciąga pomocną dłoń do kuratorki.

Przeczytaj: M jak miłość. Marcin żałuje, że nie wziął ślubu z Kasią

Wkrótce potem Marcin zatrudni chłopaka do pracy na budowie. Iza Lewińska będzie mu wdzięczna, ale Chodakowski szybko tego pożałuje. Maciek od początku będzie sprawiał problemy i spowoduje na budowie wypadek.

Nowego bohatera w "M jak miłość" zagra Maciej Cymorek - Polak urodzony w Czechach. Młody aktor trenował w przeszłości jazdę figurową na łyżwach, ale szybko zrozumiał, że bardziej od lodowiska pociąga go scena. Maciek, brat Izy, po raz pierwszy pojawi się w 1167 odcinku "M jak miłość".

Chcesz wiedzieć więcej o ''M jak miłość''? Odwiedź nas na Facebooku!

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Źródło: MTL Maxfilm
Źródło: MTL Maxfilm
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: