SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Olga Kalicka byłą narzeczoną Franka! Justyna odbierze Natalce ukochanego?

M jak miłość. Olga Kalicka byłą narzeczoną Franka! Justyna odbierze Natalce ukochanego?

26.03.2016, godz. 16:51
M jak miłość odc. 1224. Justyna (Olga Kalicka), Franek (Piotr Nerlewski), Natalka (Marcjanna Lelek)
M jak miłość odc. 1224. Justyna (Olga Kalicka), Franek (Piotr Nerlewski), Natalka (Marcjanna Lelek) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Olga Kalicka w "M jak miłość" namiesza w wątku pary zakochanych bohaterów. Natalka (Marcjanna Lelek) i Franek (Piotr Nerlewski) nie będą narzekać na brak emocji. Wiosną w nowych odcinkach "M jak miłość" w ich życiu pojawi się ta trzecia... Franek będzie musiał zmierzyć się ze swoją przeszłością i byłą narzeczoną Justyną, która niespodziewanie przyjedzie do Grabiny. Jak zareaguje Natalka na widok dawnej ukochanej Franka, z którą leśniczy miał wziąć ślub? Zobaczcie zwiastun w nowych "Kulisach serialu M jak miłość".

Przeszłość Franka Zarzyckiego z "M jak miłość" kryje w sobie jeszcze wiele tajemnic. Tak naprawdę Natalka niewiele wie o swoim ukochanym. Kiedyś Franek zwierzył jej się, że został porzucony przez narzeczoną przed ołtarzem. Jego niedoszła żona zostawiła go dla jego najlepszego przyjaciela.

Przeczytaj: M jak miłość. Leśniczy Franek pobity przez kłusowników! Natalka uratuje Franka? - WIDEO

Natalia nigdy nie drążyła tego tematu, bo wiedziała jak bardzo jest dla Franka bolesny. Ale w nowych odcinkach "M jak miłość" wiosną 2016 Franek będzie musiał stanąć twarzą w twarz z kobietą, która bardzo go zraniła. Już teraz w nowych "Kulisach serialu M jak miłość" widzowie mogą zobaczyć Justynę (w tek roli Olga Kalicka), była narzeczoną Franka.

Nieoczekiwanie niedoszła żona leśniczegozjawi się w Grabinie i zapuka do drzwi leśniczówki. Jaki będzie cel przyjazdu Justyny? Czy będzie chciała odzyskać Franka, którego zostawiła dla innego?

Patrz: M jak miłość. Joasia będzie miała wypadek i trafi do szpitala!

To na razie pilne skrywana tajemnica twórców "M jak miłość", ale jedno jest pewne - Natalka nie będzie zadowolona z obecności Justyny. Także Franek źle się będzie czuł w jej towarzystwie. Na widok Justyny odżyją gorzkie wspomnienia ich związku i rozstania w dniu ślubu...

Czy Justyna w nowych odcinkach "M jak miłość" zagrozi związkowi Natalki i Franka? Czego będzie chciała od byłego narzeczonego? Odpowiedzi na te pytania widzowie poznają już wkrótce. A teraz możecie już zobaczyć zwiastun "M jak miłość" i Olgę Kalicką w roli Justyny.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: MTL Maxfilm
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: