SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Mikołaj Roznerski i Olga Bołądź biorą ślub! Marcin z M jak miłość oświadczył się ukochanej

M jak miłość. Mikołaj Roznerski i Olga Bołądź biorą ślub! Marcin z M jak miłość oświadczył się ukochanej

22.08.2015, godz. 10:55
Olga Bołądź, Mikołaj Roznerski
Olga Bołądź, Mikołaj Roznerski foto: AKPA

Olga Bołądź i Mikołaj Roznerski spotykają się już od dwóch  lat. Aktor z "M jak miłość" troszczy się o ukochaną i jej syna Bruna. Mocno zaangażował się w ich związek - przedstawił Olgę swojej rodzinie i podobno oświadczył jej się! Problem w tym, że aktorka nie powiedziała "tak". Dziewczyna Mikołaja Roznerskiego nie chce wziąć z nim ślubu.

To mógł być dla niego cios. Jak donosi "Życie na gorąco" Mikołaj Roznerski, znany z roli Marcina Chodakowskiego w serialu "M jak miłość" oświadczył się swojej partnerce Oldze Bołądź. Ta jednak nie zgodziła się za niego wyjść...

Patrz: M jak miłość. Czy Mikołaj Roznerski i Olga Bołądź będą mieli dziecko?

Nie oznacza to jednak związku tych dwojga. Olga Bołądź odkłada decyzję o ślubie na później. - Nie dała mu jeszcze odpowiedzi, ale to, że zostanie żoną Mikołaja, jest tylko kwestią czasu - twierdzi informator tygodnika.

Olga i Mikołaj są parą od dwóch lat. I choć nie wypowiadają się na swój temat publicznie, a na imprezach szczędzą sobie czułości, w prywatnych sytuacjach widać, że są ze sobą bardzo szczęśliwi. Stworzyli fajną patchworkową rodzinę.

Patrz: M jak miłość. Mikołaj Roznerski nie płakał po śmierci Kasi. Rozpacz Marcina była udawana

Mikołaj ma 5-letniego syna Antosia ,a Olga sama wychowuje 2,5-letniego Bruna. Ich dzieci bardzo się polubiły. Spędzają razem czas. Miejmy nadzieję, że oświadczyny Mikołaja nie zostaną definitywnie odrzucone.

Chcesz wiedzieć jeszcze więcej? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: