SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Marcin Mroczek został ojcem i pokazał zdjęcie dziecka! To syn

M jak miłość. Marcin Mroczek został ojcem i pokazał zdjęcie dziecka! To syn

14.01.2016, godz. 07:00
M jak miłość - plan serialu. Marcin Mroczek (Piotrek), Marysia Głowacka (Lenka)
M jak miłość - plan serialu. Marcin Mroczek (Piotrek), Marysia Głowacka (Lenka) foto: MTL Maxfilm/mjakmilosc.tvp.pl/ Facebook

Marcin Mroczek został ojcem! Serialowy Piotrek Zduński z "M jak miłość" na swoim profilu na Facebooku umieścił zdjęcie ze szpitala i tym samym potwierdził, że właśnie urodziło mu się dziecko. Żona Marcina Mroczka, Marlena Muranowicz, nie pojawiła się na fotografii. Gwiazdor "M jak miłość" nie zdradził płci dziecka, ale już wiadomo, że ma syna, którego razem z żoną nadali imię Ignacy.

Tak to prawda co wszyscy mówią.To najpiękniejsze chwile w życiu:))))))Dziękuję Boże za ten cud.

Posted by Marcin Mroczek on 13 stycznia 2016

Marcin Mroczek i Marlena Muranowicz powitali na świecie swoje pierwsze dziecko! Aktor z "M jak miłość" już od wielu tygodni przygotowywał się do narodzin potomka.

Co prawda ani razu nie potwierdził w mediach, że jego żona spodziewa się dziecka, ale na Facebooku chętnie zamieszczał zdjęcia z przygotowań do porodu. Wśród wielu zdjęć Marcina Mroczka pojawiły się i takie z dziecięcym wózkiem oraz fotelikiem do samochodu.

Patrz: M jak miłość. Marcin Mroczek kupił dla dziecka wózek za ponad 4 tys. Taki sam ma w M jak miłość

Aż wreszcie, 13.01.2016, Marcin Mroczek umieścił na portalu społecznościowym radosny wpis. "Tak to prawda co wszyscy mówią. To najpiękniejsze chwile w życiu:)))))) Dziękuję Boże za ten cud" - napisał gwiazdor "M jak miłość".

Na zdjęciu Mroczka tulącego w ramionach swoje dziecko brakuje jego żony Marleny, którą poślubił 20 lipca 2013 roku w podwarszawskim Tarczynie.

Serialowy Piotrek z "M jak miłość" nie chciał też zdradzać, jakiej płci jest jego dziecko. Znajomi aktora i internauci oczywiście zasypali go gratulacjami oraz pytaniami czy to syn czy córka, ale Marcin Mroczek nie odpowiedział na Facebooku.

Jak podaje "Fakt" dziecko Marcina Mroczka i jego żony Marleny to chłopiec. - Maluch jest zdrowy i będzie nosił imię Ignacy. To będzie dorodny chłop. Waży 4 kilogramy i ma 58 centymetrów - podaje osoba bliska świeżo upieczonym rodzicom.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Paulina Koziejowska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: