SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Marcin Mroczek będzie ojcem! Tak Piotrek z M jak miłość szykuje się do narodzin dziecka

M jak miłość. Marcin Mroczek będzie ojcem! Tak Piotrek z M jak miłość szykuje się do narodzin dziecka

06.12.2015, godz. 16:07
M jak miłość odc. 1075. Piotrek (Marcin Mroczek), Mikołaj (Kacper Kowalski)
M jak miłość odc. 1075. Piotrek (Marcin Mroczek), Mikołaj (Kacper Kowalski) foto: MTL Maxfilm/mjakmilosc.tvp.pl/ Facebook

Marcin Mroczek i jego żona Marlena Muranowicz już na początku 2016 roku zostaną rodzicami. Serialowy Piotrek Zduński w "M jak miłość" ma dwójkę dzieci, ale w życiu prywatnym dopiero zadebiutuje w roli ojca. Na swoim profilu na Facebooku Marcin Mroczek pochwalił się fanom jak szykuje się do narodzin dziecka i do ojcostwa.

Pierwszy poziom wtajemniczenia...

Posted by Marcin Mroczek on 4 grudnia 2015

Marcin Mroczek w "M jak miłość" dochował się dwójki dzieci. Piotrek i Kinga są rodzicami 6-letniej Lenki i półtorarocznego Mikołaja. Aktor ma więc już jakieś doświadczenie z opiece nad dziećmi. To jednak nie zmienia faktu, że bardzo poważnie podchodzi do roli ojca.

Przeczytaj: M jak miłość. Ciąża Agnieszki znów zagrożona. Agnieszka boi się o życie swojego dziecka

Na początku 2016 roku żona Marcina Mroczka, Marlena Muranowicz, urodzi pierwsze dziecko. Przygotowania do narodzin potomka w rodzinie Mroczków trwają na całego. Gwiazdor "M jak miłość" na Facebooku pokazał zdjęcia jak maluje dziecięcy pokoik.

Ale to nie wszystko, bo Marcin Mroczek zasięga też fachowych porad jak być tatą na medal. Obecnie jest na etapie wnikliwego studiowania poradnika dla przyszłych rodziców "Jak być wspaniałym tatą". Wygląda na to, że serialowy Piotrek z "M jak miłość" chce jak najlepiej przygotować się ro roli ojca.

Patrz: M jak miłość. Magda dostanie trzecie serce. Nie uśmiercą Anny Muchy w M jak miłość

Co ciekawe Marcin Mroczek nie pochwalił się jeszcze w żadnym wywiadzie, że jego żona Marlena jest w ciąży. Zdjęcia ukochanej, które umieszcza na Facebooku też są tak kadrowane, by nie było widać ciążowego brzuszka Marleny.

Płeć dziecka Marcina Mroczka też pozostaje tajemnicą. Pozostaje tylko mieć nadzieję, że aktor już po porodzie pochwali się swoim pierwszym potomkiem na Facebooku.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Marta Kawczyńska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: