SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Andrzej i Magda jednak będą razem?

M jak miłość. Andrzej i Magda jednak będą razem?

17.02.2017, godz. 21:09
M jak miłość Magda (Anna Mucha) Andrzej (Krystian Wieczorek)
M jak miłość Magda (Anna Mucha) Andrzej (Krystian Wieczorek) foto: MTL Maxfilm/m-jak-milosc.pl/ vod.tvp.pl

Magda (Anna Mucha) i Andrzej (Krystian Wieczorek) z serialu "M jak miłość" będą razem? Wiele na to wskazuje! Teraz, kiedy Marta (Dominika Ostałowska) potwierdzi chęć wzięcia rozwodu, a Olek (Maurycy Popiel) ponownie zamierza przedłużyć kontrakt, Chodakowska i Budzyński będą mieli otwartą drogę do stworzenia kolejnego związku w "M jak miłość".

"M jak miłość" nowe odcinki w poniedziałki i we wtorki, o godz. 20.40 w TVP2

Na facebookowym profilu serialu "M jak miłość" ukazał się post ze zdjęciem Magdy i Andrzeja pośród zaśnieżonego terenu. Aktualnie w "M jak miłość" zima jeszcze nie nadeszła, więc ta fotografia sugeruje, że Budzyński i Chodakowska będą się ze sobą widywać jeszcze długo, długo.

Zobacz:  M jak miłość. Olek prosi Kingę, żeby przekazała Madzi złe wieści

Ciekawe na tym zdjęciu z planu serialu "M jak miłość" jest to, że jego dół jest nieco ucięty i nie pokazuje dłoni. Ręce Andrzeja i Magdy są ze sobą dosyć blisko i wygląda to, jakby trzymali je w w uścisku! I wszystko wskazuje na to, że nie jest to niemożliwe. W końcu Magda z "M jak miłość" zapewne będzie miała w pewnym momencie dosyć kolejnego pomysłu Olka na przedłużenie umowy o następne dwa lata i wyjazd całą rodziną do Kuwejtu, a przynajmniej tak podejrzewamy. W końcu Chodakowska tutaj ma pracę, przyjaciół, rodzinę, a mały Maciek (Franciszek Przanowski) ma szkołę i przeprowadzka do odległych krain nie byłaby dobra dla jego rozwoju.

Przeczytaj: M jak miłość. Marcin wspiera Olszewską. Agnieszka cierpi na ślubie Asi i Tomka

Z kolei Andrzeja już nic nie trzyma, jest wolnym człowiekiem, od kiedy Marta zadzwoniła do niego z informacją o rozwodzie. Póki co, Budzyński i Magda w serialu "M jak miłość" jeszcze chyba sami nie wiedzą, co się między nimi dzieje. Wierzymy, że u swojego boku znaleźliby jednak szczęście!

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: