SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Krystian Wieczorek uratował Dominikę Ostałowską przed utratą pracy w M jak miłość

M jak miłość. Krystian Wieczorek uratował Dominikę Ostałowską przed utratą pracy w M jak miłość

18.08.2016, godz. 14:00
M jak miłość po wakacjach 2016. Marta (Dominika Ostałowska), Andrzej Budzyński (Krystian Wieczorek)
M jak miłość po wakacjach 2016. Marta (Dominika Ostałowska), Andrzej Budzyński (Krystian Wieczorek) foto: MTL Maxfilm/m-jak-milosc.pl/ vod.tvp.pl

Aktorzy z "M jak miłość", którzy od ośmiu lat grają małżeństwo Budzyńskich prywatnie świetnie się ze sobą dogadują i mogą na siebie liczyć w każdej sytuacji. Krystian Wieczorek (41 l.) udowodnił nawet jak ważna jest dla niego Dominika Ostałowska (45 l.) kiedy jakiś czas temu produceni "M jak miłość" ograniczyli wątek Marty. To właśnie on wstawił się za przyjaciółką u twórców serialu i dzięki temu Ostałowska nie straciła pracy w "M jak miłość".

"M jak miłość" po wakacjach nowe odcinki od poniedziałku, 29.08.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Dominika Ostałowska i Krystian Wieczorek w "M jak miłość" tworzą jedną z bardziej lubianych serialowych par. Małżeństwo Marty i Andrzeja od samego początku przebiegało z komplikacjami i może dlatego widzowie tak lubią Budzyńskich. U nich zawsze coś się dzieje, jak nie zdrady, to zazdrość i rozstania...

Patrz: M jak miłość. Krystian Wieczorek o ślubie z Marią Szafirską. Jego żona jest w ciąży?

Od 2008 roku współpraca aktorów układa się doskonale. Oboje wiele razy w wywiadach podkreślali jak bardzo lubią ze sobą grać. Nic dziwnego, że podczas pracy narodziła się między nimi prawdziwa przyjaźń. Jeśli jednak wierzyć plotkom to ostatnio na tej relacji pojawiła się poważna rysa.

Jak podaje tygodnik "Na żywo" ponoć poszło o to, że Krystian Wieczorek nie zaprosił Dominiki Ostałowskiej na swój ślub z Marią Szafirską (24 l.), która w "M jak miłość" grała Paulinę Lipską. Nieporozumienia szybko jednak zostały wyjaśnione. Aktorka zrozumiała bowiem, że jej serialowy mąż biorąc na początku lipca sekretny ślub na Podlasiu chciał unikąć medialnego szumu.

Przeczytaj: M jak miłość po wakacjach 2016. Marta i Andrzej rozwiodą się! To koniec Budzyńskich?

Dominika Ostałowska nie ma o co obrażać się na Krystiana Wieczorka, który okazał jej swoje wsparcie gdy najbardziej tego potrzebowała. Jakiś czas temu producenci "M jak miłość" ograniczyli wątek Marty Budzyńskiej, co wiązało się z tym, że aktorka była coraz rzadziej na planie, a to odbiło się na jej zarobkach. Przyjaciel z planu "M jak miłość" wstawił się za nią u twórców serialu i dzięki temu postać Marty wróciła z długiego wyjazdu do Kolumbii.

- Krystian Wieczorek bardzo szanuje Dominikę Ostałowską. Uważa, że jest niezwykle zdolną aktorką, z która grać to prawdziwa przyjemność. Niestety niewiele wskórał, ale swoją lojalnością niezwykle mocno ją ujął - czytamy w ""Na żywo".

W nowym 17 sezonie "M jak miłość" po wakacjach 2016 serialowi Budzyńscy nie będą się spotykać przed kamerą tak często jak dawniej, ale Dominika Ostałowska na pewno nie straci roli w serialu.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Marta Kawczyńska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: