SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Kacper Kuszewski wstydził się grać Marka w M jak miłość. Nawet nie poszedł na casting do serialu

M jak miłość. Kacper Kuszewski wstydził się grać Marka w M jak miłość. Nawet nie poszedł na casting do serialu

24.06.2016, godz. 09:51
Kacper Kuszewski obchodzi 40. urodziny. Jak się zmieniał Marek Mostowiak?
Kacper Kuszewski obchodzi 40. urodziny. Jak się zmieniał Marek Mostowiak? foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Kacper Kuszewski jako Marek Mostowiak w "M jak miłość" zdobył olbrzymią popularność i stał się prawdziwą gwiazdą. Kiedy jednak 16 lat usłyszał o tym, że ruszają zdjęcia do "M jak miłość" nie chciał słyszeć o tym, by grać w serialu, nie był nawet na castingu.  Wówczas 24-letni Kuszewski był świeżo po studiach w Akademii Teatralnej i uważał, że rola Marka Mostowiaka to obciach dla aktora. Teraz nie wyobraża sobie życia bez serialu i nawet nie myśli o tym, by odejść z "M jak miłość".

Jak Kacper Kuszewski dostał rolę w "M jak miłość" i został Markiem Mostowiakiem? Przygoda z serialem, tak jak dla wielu innych aktorów zaczęła się już w 2000 roku kiedy producent Tadeusz Lampka i scenarzystka Ilona Łepkowska wymyśliła historię o rodzinie Mostowiaków z Grabiny.  Poszukiwania bohaterów "M jak miłość" trwały dość długo. Twórcom serialu zależało na to, by w obsadzie obok znanych aktorów pojawiły się też nowe twarze. Jedną z nich był właśnie Kacper Kuszewski.

Patrz: M jak miłość. Impreza na planie na cześć Marka. Tak Kacper Kuszewski świętował urodziny

24-letni wówczas aktor dopiero co skończyl Akademię Teatralną i marzył o tym, by występować przed publicznością na deskach teatru. O roli w serialu nawet nie myślał, bo uważał, że to poniżej jego aspiracji.

- To, że zagrałem w serialu, który zdobył taką popularność, jest przypadkiem. Nawet nie poszedłem na casting do "M jak miłość". Zadzwoniono do mnie na dwa miesiące przed rozpoczęciem zdjęć z propozycją roli Marka Mostowiaka. Producenci zobaczyli mój casting do innego filmu fabularnego i uznali, że się nadam - powiedział w wywiadzie dla agencji PAP Life.

Przeczytaj: M jak miłość po wakacjach 2016. Dramat Marka Mostowiaka. Były mąż Ewy odbierze mu syna?

Kacper Kuszewski długo wahał się, czy przyjąć propozycję udział w "M jak miłość". Miał mnóstwo wątpliwości, ale postanowił zaryzykować. Wtedy nie przypuszczał, że zostanie w serialu przez 16 lat, że produkcja odniesie taki sukces i stanie się hitem w telewizji.

- Gdy byłem w szkole, panowało przekonanie, że gra w serialu to zajęcie poniżej aspiracji zawodowych dobrego aktora, ale kiedy dowiedziałem się, jacy znakomici aktorzy będą grali w "M jak miłość" stwierdziłem, że nie ma się co zastanawiać – zdobędę jakieś doświadczenie, czegoś się nauczę - powiedział serialowy Marek z "M jak miłość".

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: MTL Maxfilm
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: