SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Julia Wróblewska opuściła M jak miłość. Co się stało z Zosią?

M jak miłość. Julia Wróblewska opuściła M jak miłość. Co się stało z Zosią?

07.04.2016, godz. 11:44
M jak miłość odcinek 1164. Zosia (Julia Wróblewska)
M jak miłość odcinek 1164. Zosia (Julia Wróblewska) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Gdzie jest Zosia (Julia Wróblewska 18 l.) z "M jak miłość"? Co się stało z adoptowaną córką Tomka Chodakowskiego (Andrzej Młynarczyk)? Te pytania zadaje sobie wielu widzów, którzy zauważyli, że Julka Wróblewska nagle zniknęła z "M jak miłość". Już jakiś czas temu Zosia wyjechała do Londynu na kurs językowy. Czy jeszcze wróci do serialu? Julka Wróblewska zrobiła sobie przerwę od pracy na planie "M jak miłość", ake nie na długo.

"M jak miłość" odcinek 1216 - poniedziałek, 18.04.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Julia Wróblewska odeszła z "M jak miłość"? Czy 18-letnia aktorka, która wykorzystuje swoje pieć minut sławy i bierze udział w 5 edycji "Tańca z gwiazdami" pożegnała się z rolą Zosi Chodakowskiej już na zawsze? Nic z tych rzeczy!

Przeczytaj: M jak miłość. Iza nigdy nie zastąpi Kasi. Iza i Marcin rozstaną się przez Aleksandrę

Ponad cztery miesiące temu Zosia z "M jak miłość" wyjechała do Anglii na kurs językowy. Tomek wysłała córkę do Londynu, bo nastolatka bardzo chciała uczyć się właśnie tam. Wykorzystała okazję, że jej szkoła organizuje edukacyjne wyjazdy dla młodzieży.

Zosia jest w stałym kontakcie ze swoim tatą, Joasią (Barbara Kurdej-Szatan) i Wojtusiem (Feliks Matecki), ale nie pojawia się w "M jak miłość". Właśnie dlatego wielu widzów zastanawia się co się stało z Zosią. Julia Wróblewska uspokoja wszystkich swoich fanów, że już niebawem wątek Zosi wróci do fabuły serialu.

Patrz: M jak miłość. Zaginięcie Joasi po wypadku. Ciężko ranna Asia w szpitalu będzie bezimienną pacjentką

- Na razie Zosia wyjechał do Anglii na delegację i wróci niedługo. Miałam krótką przerwę od "M jak miłość" i teraz też mamy 1,5 miesiąca przerwy dla całej ekipy, więc mam troszeczkę odpoczynku - powiedziała 18-letnia gwiazda "M jak miłość" z rozmowie z portalem wp.pl.

Kiedy Julia Wróblewska wróci do "M jak miłość" po urlopie? Zosia przyjedzie z Londynu na święta Bożego Narodzenia. W 1216 odcinku "M jak miłość" pojawi się na Wigilii, podczas której Tomek oświadczy się Joasi.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Paulina Koziejowska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: