SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Franek zginie przez Darka? To były chłopak Natalki zleci zabójstwo Franka?

M jak miłość. Franek zginie przez Darka? To były chłopak Natalki zleci zabójstwo Franka?

03.04.2016, godz. 18:58
M jak miłość odc. 1200. Darek (Marcel Sabat), Franek (Piotr Nerlewski)
M jak miłość odc. 1200. Darek (Marcel Sabat), Franek (Piotr Nerlewski) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Czy Franek (Piotr Nerlewski) z "M jak miłość" umrze po tym jak zostanie brutalnie pobity w lesie przed dwóch kłusowników -Glińskiego (Grzegorz Kucias) i Marczaka (Jarosław Gruda)? Czy widzowie zobaczą dramatyczną śmierć Franka? W nowych odcinkach "M jak miłość" w maju 2016 leśniczy z Grabiny będzie o krok od śmierci. Ale czy prawdą jest, że w napad na Franka będzie zamieszany Darek Maj (Marcel Sabat), którego Zarzycki przepędził z domu Mostowiaków w Grabinie?

Czy Franek z "M jak miłość" umrze przez Darka?

Widzowie "M jak miłość" doskonale wiedzą, że już niebawem w serialu dojdzie do dramatycznych wydarzeń! W jednym z nowych odcinków "M jak miłość" w maju 2016 Franek zostanie zaatakowany w lesie przed dwóch kłusowników, których przyłapie na nielegalnej wycince drzew.

Przeczytaj: M jak miłość. Ula będzie w ciąży z Frankiem?!

W "Kulisach serialu M jak miłość" już teraz można zobaczyć przerażające sceny jak Natalka znajdzie pobitego, nieprzytomnego Franka w lesie. Okoliczności ataku na leśniczego z Grabiny wciąż pozostają jednak nieznane.

Z okazji Prima Aprilis, który przypada 1 kwietnia, portal światseriali.pl popuścił wodze fantazji. I ze szczegółami opisuje jak dojdzie do napadu na Franka, który skończy się śmiercią bohatera granego przez Piotra Nerlewskiego. Tyle tylko, że te informacje nie są prawdziwe.

Pobity Franek na pewno nie zginie. Kłamstwem jest także to, że w próbę zabójstwa Franka będzie zamieszany Darek Maj. Choć w 1213 odcinku "M jak miłość" (emisja w TVP2 we wtorek, 5.04.2016) dojdzie do bójki między Frankiem i Darkiem, po której były chłopak Natalki zacznie grozić leśniczemu, to jednak ojciec małej Hani (Maja Marczak) wcale nie dogada się w kłusownikami z Grabiny, którzy zaatakują leśnika.

Patrz: M jak miłość. Franek pobity przez kłusowników! Czy Natalka uratuje Franka? [WIDEO]

Franek padnie jednak ofiarą spisku Glińskiego i Marczaka, którzy będą chcieli się na nim zemścić za to, że ośmielił się im przeciwstawić oraz walczy z kłusownictwem i nielegalną wycinką drzew w Grabinie. O tym co będzie dalej z pobitym Frankiem z "M jak miłość" i jak brutalna napaść wpłynie na jego dalsze losy widzowie dowiedzą się już niebawem. Jeszcze raz jednak uspokajamy - nie będzie śmierci Franka w "M jak miłość"!

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: MTL Maxfilm
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: