SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Ewa będzie w ciąży z Markiem? Dominika Kluźniak spodziewa się trzeciego dziecka?

M jak miłość. Ewa będzie w ciąży z Markiem? Dominika Kluźniak spodziewa się trzeciego dziecka?

08.04.2016, godz. 22:41
M jak miłość odc. 1191. Ewa (Dominika Kluźniak), Marek Mostowiak (Kacper Kuszewski)
M jak miłość odc. 1191. Ewa (Dominika Kluźniak), Marek Mostowiak (Kacper Kuszewski) foto: MTL Maxfilm/m-jak-milosc.pl/AKPA

Dominika Kluźniak (35 l.), czyli Ewa z "M jak miłość" jest w ciąży i wkrótce zostanie trzeci raz mamą? Właśnie pojawiła się plotka, że aktorka z "M jak miłość" i jej partner Karol Pocheć (35 l.) spodziewają się dziecka. Jeśli ciążą Dominiki Kluźniak się potwierdzi to być może Ewa Mostowiak też zajdzie w ciążę i urodzi Markowi (Kacper Kuszewski) dziecko.

Ciąża Ewy Mostowiak z "M jak miłość" to dla wielu fanów serialu bardzo oczekiwany wątek. Ewa i Marek stanowią zgodne, kochające się małżeństwo i ich pierwsze wspólne dziecko byłoby wspaniałym dopełnieniem tej miłości. W sumie to nic nie stoi na przeszkodzie, by Ewa zaszła w ciążę.

Przeczytaj: M jak miłość. Ula w ciąży?! Franek będzie ojcem dziecka Uli?

Po ciężkiej chorobie Ewy nie został już żaden ślad. Ukochana Marka pokonała nowotwór i jest już zupełnie zdrowa co potwierdziły niedawno wyniki badań.

Co prawda Mostowiakowie ciągle zmagają się z problemami z czwórką pozostałych dzieci - córkami Natalką (Marcjanna Lelek) i Ulą (Iga Krefft) oraz synami - Mateuszem (Krystian Domagała) i Antkiem (Jakub Jankiewicz), ale sprawdzają się w roli rodziców. Wszystko zależy teraz od scenarzystów "M jak miłość".

Kilka dni temu Dominika Kluźniak i jej partner Karol Pocheć odwiedzili jeden z salonów samochodowym na warszawskim Ursynowie w poszukiwaniu dużego, rodzinnego auta. Jak podaje "Życie na gorąco" aktorce wyrwało się, że wkrótce jej rodzina się powiększy. Plotkarski tygodnik sugeruje, że gwiazda "M jak miłość" spodziewa się trzeciego dziecka.

Patrz: M jak miłość. Ala i Paweł będą mieli dziecko? Jak bezpłodna Ala zajdzie w ciążę?

Serialowa Ewa z "M jak miłość" ma już dwie córki. W połowie czerwca 2014 roku urodziła Zuzannę, która jest dzieckiem Karola Pochecia. Z kolei druga córka Kluźniak, 10-letnia Julia, jest owocem związku z Bartoszem Głogowskim, z którym aktorka rozstała się w 2011 roku po 12 latach związku.

Kiedy Dominika Kluźniak był w drugiej ciąży poprosiła twórców "M jak miłość" o krótki urlop. Dlatego Ewa Mostowiak najpierw wyjechała do Angii, a potem zachorowała na raka i długo leżała w szpitalu.

- Byłam w ciąży z Zuzanną. Nie chciałam wracać od razu do pracy. Wzięłam sobie wolne trzy miesiące. Mało, ale w tym zawodzie dłuższy urlop jest niemożliwy - powiedziała ostatnio aktorka w wywiadzie dla magazynu "Tele Tydzień".

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach?
Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: MTL Maxfilm
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: