SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Dominika Ostałowska nie straci pracy w serialu

M jak miłość. Dominika Ostałowska nie straci pracy w serialu

12.12.2016, godz. 09:35
	M jak miłość odc. 1119. Marta (Dominika Ostałowska)
M jak miłość odc. 1119. Marta (Dominika Ostałowska) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Dominika Ostałowska nie odchodzi z "M jak miłość"! Jej bohaterka, Marta Budzyńska wyjechała z Warszawy i zostawiła Andrzeja (Krystian Wieczorek), a to wzbudziło podejrzenia fanów. Plotkowano, że chora aktorka na zawsze odejdzie z kultowego serialu TVP2. Okazuje się jednak, że Marta Budzyńska pojawi się w premierowych odcinkach "M jak miłość" a jej wątek zostanie znacznie rozbudowany. Uf!

"M jak miłość" premierowe odcinki w poniedziałki i wtorki, o godz. 20.40 w TVP2

W "M jak miłość" Andrzej przeżywa rozstanie z żoną. Marta z córką wyjechała z Polski i nic nie zanosi się na to, by Budzyńska wróciła do Polski. Plotkowano, że aktorka została odsunięta od roli przez swoją chorobę i dodatkowe kilogramy, które rzekomo miały przeszkadzać producentom "M jak miłość". Wszystko okazało się jednak kłamliwymi plotkami!

Zobacz: M jak miłość. Dominika Ostałowska straci pracę w M jak miłość?

- W odcinkach, które są w realizacji, Dominika Ostałowska jest obecna, a scenarzyści planują rozwinąć jej wątek w nowym sezonie - zapewnia w rozmowie z dwutygodnikiem "Show", Karolina Baranowska z produkcji serialu "M jak miłość".

Fani Budzyńskiej nie mają więc powodów do niepokoju. Wasza ulubiona aktorka za kilka miesięcy wróci na ekran i kto wie... Może nawet wróci do męża? Chcielibyście, żeby Marta i Andrzej znowu byli razem?

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: