SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Agnieszka zaakceptuje związek Joasi i Tomka dla dobra Helenki

M jak miłość. Agnieszka zaakceptuje związek Joasi i Tomka dla dobra Helenki

16.02.2017, godz. 11:00
M jak miłość Agnieszka (Magdalena Walach) Tomek (Andrzej Młynarczyk)
M jak miłość Agnieszka (Magdalena Walach) Tomek (Andrzej Młynarczyk) foto: MTL Maxfilm/m-jak-milosc.pl/ vod.tvp.pl

Agnieszka (Magdalena Walach) w serialu "M jak miłość" przyzna się przed Joasią (Barbara Kurdej-Szatan), że nadal uważa Tomka (Andrzej Młynarczyk) za miłość swojego życia. Chociaż nie jest to łatwe dla byłej ukochanej, zaakceptuje ona całkowicie związek Chodakowskiego z inną kobietą dla dobra ich córki!

"M jak miłość" nowe odcinki w poniedziałki i we wtorki, o godz. 20.40 w TVP2

Magdalena Walach udzieliła wywiadu w kulisach serialu "M jak miłość" i wytłumaczyła widzom obecną sytuację emocjonalną Agnieszki. Nie jest ona wcale łatwa:

Zobacz: M jak miłość. Romantyczny ślub Asi i Tomka - ZDJĘCIA

- Czasami życie pisze nam takie scenariusze, że jesteśmy zmuszeni do podejmowania takich, a nie innych decyzji (...) Agnieszka w tym momencie, razem z Joasią i z Tomkiem, zdecydowali się na tego typu rozwiązanie. (...) Agnieszka w tym momencie jest już na takim etapie swojego życia, że musi, chce i zaakceptowała taką sytuację dla dobra siebie, dla dobra swojego dziecka i postanowiła zakończyć pewien etap w swoim życiu (...) Myślę, że każdy rodzic, każda matka, będzie przekładała dobro swojego dziecka nad swoje. Czy jest to łatwe? Na pewno nie. Spotykanie się z nową rodziną ojca dziecka jest trudne, ale postarajmy się zrobić coś, żeby to nasze wspólne spotykanie się było możliwe - dla dobra dzieci - mówi grająca Agnieszkę w serialu "M jak miłość", aktorka Magdalena Walach.

Przeczytaj: M jak miłość. Joanna Sydor zastąpi Alę i będzie nową kochanką Pawła Zduńskiego

I faktycznie widać, że Agnieszka z "M jak miłość" dla małej Helenki zrobi wszystko, choćby miało ranić ją to każdego dnia. Wierzymy jednak, że nadejdzie moment, w którym i ona odnajdzie swoje szczęście w jakimś wyjątkowym mężczyźnie. Kto wie, może nawet już niedługo?

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: