SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Klan. Agnieszka Kotulanka znów zagra w serialu. Reżyser Klanu obiecuje: Damy jej rolę, jak przestanie pić

Klan. Agnieszka Kotulanka znów zagra w serialu. Reżyser Klanu obiecuje: Damy jej rolę, jak przestanie pić

17.10.2015, godz. 11:07
Agnieszka Kotulanka
Agnieszka Kotulanka foto:

Agnieszka Kotulanka (59 l.) coraz bardziej zatraca się w swoim nałogu alkoholowym. Na szczęście są ludzie, którzy chcą jej pomóc, którzy wyciągają do niej pomocną dłoń. Reżyser "Klanu", Paweł Karpiński, chce dać jej rolę w nowym serialu. Stawia jednak warunek. Najpierw aktorka musi iść na odwyk.

Gwiazda "Klanu" od miesięcy unika ludzi, wychodzi z domu tylko po to, by uzupełnić zapasy w barku. Małe buteleczki wódki opróżnia tuż po wyjściu ze sklepu. Ludzie, którzy chcą jej pomóc, są bezradni, bo Agnieszka nie odbiera telefonów i nie otwiera nikomu drzwi.

Sprawdź: Agnieszka Kotulanka nie chce pomocy Kościoła. Parafianie modlą się o jej uzdrowienie

Wydaje się, że dobry ruch w kierunku serialowej Krystyny Lubicz wykonał właśnie reżyser "Klanu", Paweł Karpiński. Jak się okazuje filmowiec pracuje nad nowym serialem, w którym chętnie obsadziłby Kotulankę. Stawia jej jednak jeden warunek - najpierw musi się udać na odwyk.

Waldemar Obłoza (56 l.), serialowy Roman z "Na Wspólnej", który przed laty sam tonął w nałogu alkoholowym, przyznaje, że pomysł Karpińskiego jest najlepszym, na jaki można było wpaść. Ma nadzieję, że jego apel wpłynie na Kotulankę.

- To jest bardzo piękny gest ze strony Pawła Karpińskiego, tym bardziej że on warunkuje. Gdy zacznie się leczyć, otrzyma dalszą pomoc. Ja uważam, że to jest rewelacyjne - mówi nam aktor.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

 

Zobacz PROGRAM TV na SE.pl >>>

Źródło: Julia Tryzno
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: