SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Klan. Agnieszka Kaczorowska w ciąży. Poród Bożenki już w październiku

Klan. Agnieszka Kaczorowska w ciąży. Poród Bożenki już w październiku

08.09.2016, godz. 14:24
Agnieszka Kaczorowska (Bożenka) w ciąży na planie Klanu
Agnieszka Kaczorowska (Bożenka) w ciąży na planie "Klanu" foto:

Agnieszka Kaczorowska jest w ciąży, ale tylko w serialu "Klan". Grana przez nią bohaterka,Bożenka Lubicz, spodziewa się pierwszego dziecka i z każdym odcinkiem "Klanu" jest coraz grubsza. To jednak ostatnie chwile Agnieszki Kaczorowskiej z doczepianym ciążowym brzuszkiem. Aktorka właśnie kręci sceny porodu Bożenki. Ale na te chwile widzowie muszą trochę poczekać. Bożenka urodzi dopiero w październiku.

Ciąża Bożenki z "Klanu" jest coraz bardziej widoczna. Brzuszek przyszłej mamy rośnie z każdym odcinkiem, ale na szczęście Agnieszka Kaczorowska już nie będzie musiała się męczyć. Aktorka poinformowała swoich fanów na Instagramie, że właśnie kręci sceny porodu Bożenki, więc lada moment powita na świecie swoje pierwsze serialowe dziecko.

Patrz: Klan. Agnieszka Kaczorowska o odejściu z Klanu. Rzuci rolę Bożenki?

W ciągu kilku tygodni Bożenka z "Klanu" sporo przytyła i nadal rośnie. Zmieniła się też figura Agnieszki Kaczorowskiej, która też przybrała na wadze. Na Instagramie gwiazdy "Klanu" pojawiło się jej ostatnie zdjęcie w ciąży. Kaczorowska przyznała bowiem, że sceny porodu Bożenki już powstają, więc żegna się ze sztucznym ciążowym brzuszkiem.

Przeczytaj: Klan. Anna Powierza szczerze o romansie z Tomaszem Stockingerem!

Widzowie "Klanu" muszą się uzbroić w cierpliwość, bo dopiero w nowych odcinkach w październiku zobaczą jak Bożenka Lubicz rodzi. Wtedy też się okaże czy to chłopiec czy dziewczynka.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Paulina Koziejowska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: