SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Klan. Agnieszka Kaczorowska odejdzie z Klanu? Jest komentarz aktorki

Klan. Agnieszka Kaczorowska odejdzie z Klanu? Jest komentarz aktorki

12.06.2016, godz. 08:50
Klan po wakacjach 2016, Bożenka (Agnieszka Kaczorowska)
Klan po wakacjach 2016, Bożenka (Agnieszka Kaczorowska) foto: AKPA

Ciąża Bożenki (Agnieszka Kaczorowska) z "Klanu" to wielkie przeżycie nie tylko dla bohaterów serialu, ale także dla aktorki wcielającej się tę postać. 24-letnia gwiazda "Klanu" po raz pierwszy gra ciężarną, więc to dla niej zupełnie nowe doświadczenie. Ale Agnieszka Kaczorowska już nie może się doczekać kiedy urodzi dziecko w "Klanie" i wreszcie zostanie z mamą. Z niecierpliwością czeka na nowe odcinki "Klanu" po wakacjach 2016, w których Bożenka urodzi dziecko. Dementuje też plotki o odejściu z serialu.

O tym, że Bożenka Lubicz-Kazuń z "Klanu" jest w ciąży widzowie i Miłosz dowiedzieli się w 2927 odcinku serialu. Młodzi małżonkowie długi czekali na tę chwilę i już odliczają dni do porodu. Przyszli rodzice szaleją ze szczęścią na samą myśl, że wkrótce ich rodzina się powiększy.

Przeczytaj: Klan. Jacek Borkowski żeni się!

Dla Agnieszki Kaczorowskiej ciąża Bożenki w "Klanie" też jest powodem do radości, bo jako aktorka będzie mogła pierwszy raz wcielić się w rolę mamy. Na nowe odcinki "Klanu", w których widzowie zobaczą poród Bożenki, przyjdzie jednak jeszcze trochę poczekać. Wszystko wskazuje na to, że Bożenka urodzi pierwsze dziecko dopiero pod koniec 2016 roku albo na początku stycznia.

Patrz: Klan. Paweł Lubicz umrze podczas ślubu z Wigą w ostatnim odcinku Klanu przed wakacjami

Aktorka nie ukrywa, że ciąża Bożenki to dla niej ciekawe wyzwanie zawodowe. - Kobiety w ciąży mają różne humory i w związku z tym mam dużo stanów emocjonalnych do zagrania. Liczę na to, że "Klan" będzie jeszcze trwał i że zagram ze swoim dzieckiem - powiedziała Agnieszka Kaczorowska w rozmowie z "Tele Tygodniem".

Gwiazda "Klanu" ostatnio zdecydowała się zamknąć pewien etap w swoim życiu i odeszła z "Tańca z gwiazdami". I od razu pojawiły się plotki, że pożegna się też z "Klanem". Okazuje się, że to nieprawda. Agnieszka Kaczorowska nie zamierza zrezygnować z roli Bożenki, która przyniosła jej tak olbrzymią popularność.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Zobacz SCENĘ, w której Bożenka mówi Miłoszowi, że jest w ciąży >>>

Źródło: Paulina Koziejowska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: