SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Druga szansa. Monika rzuca pracę salowej w szpitalu. Marcin pomaga Monice - ZWIASTUN 3 odcinka

Druga szansa. Monika rzuca pracę salowej w szpitalu. Marcin pomaga Monice - ZWIASTUN 3 odcinka

29.02.2016, godz. 21:00
Druga szansa odcinek 3, Monika (Małgorzata Kożuchowska)
Druga szansa odcinek 3, Monika (Małgorzata Kożuchowska) foto:

Monika Borecka (Małgorzata Kożuchowska) z serialu "Druga szansa" przekona się, że jest jeszcze ktoś, na kim może polegać. Do tej pory wszystko obracało się przeciwko niej, a przyjaciele okazali się fałszywi. Czyżby Marcin (Bartłomiej Świderski) był inny? W 3 odcinku "Drugiej szansy" przystojny chirurg ze szpitala, w którym była agentka gwiazd pracuje teraz jako salowa, uratuje Monikę przed wpadką u kuratorki sądowej.

"Druga szansa" odcinek 3 nowego serialu TVN - poniedziałek, 29.02.2016 o godz. 21.30

Monika Borecka, główna bohaterka "Drugiej szansy" została wrobiona w handel narkotykami, a są skazał ją na 80 godzin prac społecznych w jednym z warszawskich szpitali. Była agentka gwiazd podejmuje pracę w placówce, a na miejscu spotyka sławnego i przystojnego lekarza, którego miała okazję już poznać.

Posłuchaj: Druga szansa. Piosenka ze zwiastuna i czołówki nowego serialu z Małgorzatą Kożuchowską

Monika spotykała Marcina gdy utknęła w windzie. Mężczyzna okazał się być chirurgiem. Borecka otrzymała zaś posadę sprzątaczki. Spotkanie z przystojnym lekarzem skończyło się jednak katastrofą. Na szczęście nie wszystko stracone. Wygląda na to, że ta znajomość ma jednak jakąś przyszłość.

W 3 odcinku "Drugiej szansy" Monika, która musi się ukrywać przed paparazzi, postanawia więcej nie wracać do szpitala, w którym odpracowuje karę.

Nie może patrzeć na cierpienie pacjentów, śmierć chorych ludzi, którym lekarze nie są w stanie pomóc. Czuje się bezsilna wobec ludzkiej tragedii. Stara się o przydział w innym miejscu. Tymczasem placówkę odwiedza kuratorka sądowa. Kobieta sprawdza, czy Borecka odbywa karę, którą nałożył na nią sąd.

Przeczytaj: Druga szansa. Obsada, bohaterowie, kto jest kim w nowym serialu TVN?

Nieobecność Moniki ukrywa Marcin. Jednocześnie wysyła panią Jadzię (Krystyna Tkacz), by sprowadziła Monikę z powrotem. Dzięki pomocy przystojnego chirurga Monika będzie bezpieczna, a sąd uzna, że z należytą starannością odbywa prace na rzecz społeczeństwa. Jak Borecka odwdzięczy się Marcinowi?

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

 

Zobacz ZWIASTUN 3 odcinka"Drugiej szansy" >>>


Źródło: Paulina Koziejowska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: