SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Druga szansa 2 sezon. Tamara Arciuch w ciąży zachwyca figurą. Trenuje i jest na diecie, żeby nie przytyć?

Druga szansa 2 sezon. Tamara Arciuch w ciąży zachwyca figurą. Trenuje i jest na diecie, żeby nie przytyć?

30.08.2016, godz. 09:36
Druga szansa 2 sezon. Tamara Arciuch
Druga szansa 2 sezon. Tamara Arciuch foto: AKPA

Tamara Arciuch (41 l.) jest w piątym miesięcu ciąży, ale zamiast przytyć wydaje się być coraz chudsza. Gwiazda serialu "Druga szansa" na konferencji prasowej promującej 2 sezon zachwyciła wszystkich świetną figurą. Jak Tamara Arciuch to robi, że w ciąży tak pięknie wygląda? Termin porodu na wyznaczony w grudniu, a w ogóle nie widać po niej, że zostanie mamą. Okazuje się, że aktorka ćwiczy pod okiem trenera i jest na specjalnej diecie.

"Druga szansa" 2 sezon nowe odcinki od poniedziałku, 5.09.2016, o godz. 21.30 w TVN


Tamara Arciuch szykuje się do narodzin trzeciego dziecka i choć aktorka z "Drugiej szansy" jest już w 5. miesiącu ciąży, to wciąż trudno u niej doszukać się brzuszka. Okazuje się, że świetną sylwetkę zawdzięcza treningom i specjalnej diecie odchudzającej, którą stosuje w ciąży.

Co Tamara Arciuch robi, żeby tak fantastycznie wyglądać? Według doniesień magazynu "Party" do aktorki dwa razy w tygodniu przyjeżdża trenerka, która opracowała dla niej zestaw ćwiczeń. Do tego Arciuch ma specjalną dietę - je warzywa i owoce (np. bób, pomidory truskawki), na które jest aktualnie sezon. Unika też nabiału i jajek, na które jest uczulona.

Patrz: Druga szansa. Tamara Arciuch urodzi córkę. Jakie wybrała imię dla dziewczynki?

Dzięki ćwiczeniom i zdrowemu odżywianiu Tamara Arciuch tyje tyle ile trzeba. Na konferencji promocyjnej nowego 2 sezonu "Drugiej szansy" prezentowała się tak doskonale, że ciężko było dostrzec, że spodziewa się dziecka. Przyszła mama wybrała na tę okazję luźną białą sukienkę, która ukryła jej kształty i seksowne czarne sandałki na szpilce. A ponieważ ciążowe dolegliwości w ogóle jej nie doskwierają to cały czas promiennie się uśmiechała.

Zobacz: Druga szansa. Tamara Arciuch pierwszy raz pokazała ciążowy brzuszek - WIDEO

Tamara Arciuch musi dbać o siebie, bo nie po narodzinach dziecka planuje szybki powrót do pracy. Termin porodu ma wyznaczony na grudzień, a już w styczniu wchodzi na plan nowego filmu. Jako świeżo upieczona mama nie będzie miała zbyt wiele czasu, by schudnąć po ciąży. Poza tym ponoć do końca października zamierza grać w "M jak miłość" i w "Drugiej szansie".

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Paulina Koziejowska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: