SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Diagnoza, odcinek 1: Anna Nowak traci pamięć

Diagnoza, odcinek 1: Anna Nowak traci pamięć

03.08.2017, godz. 12:30
Diagnoza, Anna Nowsak (Maja Ostaszewska)
Diagnoza, Anna Nowsak (Maja Ostaszewska) foto: x-news

Nowy serial TVN „Diagnoza” z Mają Ostaszewską w roli głównej już za rogiem! W pierwszym odcinku poznamy główną bohaterkę Anne Nowak (Maja Ostaszewska) na katowickim lotnisku. Pewna siebie i zdeterminowana kobieta odwiedzi Śląsk w bardzo ważnej dla siebie sprawie... Sprawdźcie!

"Diagnoza" odcinek 1 już 5 września o godz. 21:30 w TVN

Bywa, że jedno nieoczekiwane wydarzenie jest w stanie odwrócić życie do góry nogami. Co byś zrobił/a, gdybyś pewnego dnia obudził się rano, nie mając pojęcia, kim w ogóle jesteś i jak masz na imię? Czy los mógłby być aż tak okrutny, by pozwolić Ci na stracenie wszystkiego, na co pracujesz od początku swojego życia? Tożsamość i wspomnienia znikają, a Ty musisz bez podstawowych elementów ułożyć swoje puzzle od nowa... Z tym właśnie zmierzy się główna bohaterka serialu Diagnoza"! Anna Nowak przyleci do Katowic w ważnej sprawie, ale na skutek nieprzewidzianych wydarzeń trafi do rybnickiego szpitala, gdzie lekarze postawią jej straszną diagnozę — amnezję! Lekarze, którzy na co dzień ratują setki żyć, w tym przypadku będą bezradni. Bohaterka będzie zmuszona sama odkryć tajemnice swojej przeszłości.

Jedynym wsparciem będą dla nie chirurdzy ze Specjalistycznego Szpitala Nr 4 w Rybniku. Jan Artman (Adam Woronowicz) oraz Michał Wolski (Maciej Zakościelny) obejmą Annę profesjonalną opieką. Nowak trafi również pod oko empatycznej neuropsycholog Marty (Magda Popławska), która ze wszystkich sił pomoże jej w odzyskiwaniu pamięci. Niezbędna będzie też Wanda Jureczko (Sonia Bohosiewicz), pielęgniarka ze Śląska, a także Piotr Sadzik (Michał Czarnecki), niezłomny szef Oddziału Ratunkowego oraz mąż i ojciec czterech córek. Wszyscy jednak będą podlegać surowej i wymagającej do bólu ordynator Marii Kalecie (Aleksandra Konieczna). W szpitalu będą również stażyści (Antoni Królikowski, Józef Pawłowski i Aleksandra Adamska). Dla Anny szpital stanie się domem, załoga najbliższymi. To właśnie z nimi będzie szczęśliwa i zarazem smutna. Wśród nich znajdzie się ktoś, kto zrobi wszystko, by kobieta nigdy nie poznała o sobie prawdy... Kto to będzie? Czemu chce przeszkodzić Annie w poznaniu samej siebie? Wszystkiego dowiemy się już po wakacjach!

Zobacz też: Gwiazdy na wakacjach. Gdzie odpoczywają serialowi ulubieńcy?

Przeczytaj też: Diagnoza. Będzie drugi sezon przed premierą pierwszego

Polecamy: Diagnoza. Maja Ostaszewska na planie - ZDJĘCIA

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas naFacebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: