SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Barwy szczęścia po wakacjach 2016. Uchodźcy z Syrii w domu Basi

Barwy szczęścia po wakacjach 2016. Uchodźcy z Syrii w domu Basi

10.06.2016, godz. 19:45
Barwy szczęścia odc. 1358. Zenek Grzelak (Jan Pęczek), Basia (Sławomira Łozińska)
Barwy szczęścia odc. 1358. Zenek Grzelak (Jan Pęczek), Basia (Sławomira Łozińska) foto: ARTRAMA/barwyszczescia.tvp.pl

Dom seksualnych uciech z serialu "Barwy szczęścia" stanie się schronieniem dla uchodźców z Syrii! Basia Grzelak (Sławomira Łozińska) będzie miała nowych lokatorów w swoim domu na ulicy Zacisznej. W 1477 odcinku "Barw szczęścia" po wakacjach 2016 przygarnie pod swój dach 6-osobową rodzinę Syryjczyków. Zaoferuje im nocleg w domu, w którym do niedawna działał burdel, czyli klub dla swingersów, prowadzony przez biznesmena Madejskiego (Przemysław Cypryański). Czy Basia kolejny raz nie pożałuje swojej decyzji kiedy przyjmie uchodźców? Jak na sąsiadów z Syrii zareagują pozostali mieszkańcy Zacisznej?

"Barwy szczęścia" odcinek 1477 po wakacjach 2016 - wtorek, 30.08.2016, o godz. 20.05 w TVP2

Po przerwie wakacyjnej w serialu "Barwy szczęścia" pojawią się uchodźcy! Ich obecność wzbudzi oczywiście strach i obawy wśród mieszkańców osiedla na ulicy Zacisznej. I tak jak w przypadku gorszącego klubu dla swingersów, w którym odbywały się seksualne orgie, to Basia Grzelak będzie odpowiedzialna za sprowadzenie kłopotliwych sąsiadów.

Patrz: Barwy szczęścia po wakacjach 2016. Ślub Amelii i Tomasza. Bruno Stański wybaczy matce

W 1477 odcinku "Barw szczęścia" po wakacjach 2016 Basia przyzna się Borysowi (Jakub Wieczorek), że wcale nie zamierza wynajmować swojego starego domu, w którym do niedawna działał burdel. To jednak nie oznacza, że budynek będzie stał pusty.

Grzelakowa zgodzi się bowiem spełnić prośbę miejscowego proboszcza, księdza Damiana (Janusz Łagodziński) i przyjąć pod swój dach 6-osobową rodzinę uchodźców z Syrii. Kapłan będzie wdzięczny Basi za jej wspaniałomyślność, lecz kobietę zaczną od razu gnębić dziwne przeczucia. Będzie się bała, że znów popełnia wielki błąd, że wpuszcza pod swójch dach ludzi z innego kraju, o których nic nie wie.

Przeczytaj: Barwy szczęścia po wakacjach 2016. Klara i Hubert będą mieli córkę i nazwą ją Maria

Basia nie powie o planach wynajęcia domu uchodźcom swojemu mężowi Zenkowi (Jan Pęczek). Z kolei Grzelak, za plecami żony, zaproponuje wynajęcie domu pewnej kobiecie z Warszawy, która będzie zachwycona spokojem panującym na Zacisznej. Czy Basia szybko pożałuje, że przyjęła do domu Syryjczyków? Jak zareaguje Zenek gdy dowie się o decyzji żony?

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Źródło: Artrama
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: